“BlackBerry” vartotojų galimybes praplėtė SAP santykių su klientais valdymo programa

2009 06 26

Informacijos šaltinis: UAB „Bitė Lietuva”Programinės įrangos verslui lyderė SAP AG ir “BlackBerry” išmaniųjų telefonų gamintoja “Research In Motion” (RIM) pasaulyje pristatė naują integruotą sprendimą – galimybę “BlackBerry” įrenginiuose naudotis SAP santykių su klientais valdymo (SAP CRM) programa. “BlackBerry” programa “Sales Client for SAP CRM” leidžia pardavimų vadybininkams paprastai ir saugiai, realiu laiku naudotis SAP CRM klientų duomenų baze.

Išmaniesiems telefonams tampant būtinybe versle, SAP ir RIM, kurdamos šį sprendimą, stengėsi patenkinti esamų bei potencialių verslo klientų poreikius ir lūkesčius. “BlackBerry” įdiegta SAP programa, skirta padidinti darbuotojų produktyvumą net jiems esant ne darbo vietoje, leidžia bet kur ir bet kada pasiekti visą reikalingą klientų informaciją. Programos kūrėjai taip pat užtikrina patikimą duomenų saugumą bei plačias jų valdymo galimybes. Šis sprendimas, pasižymintis tokiu pat patogiu ir intuityviu valdymu, būdingu “BlackBerry” įrenginiams, buvo įvertintas aukščiausiu inovatyvaus produkto apdovanojimu viename svarbiausių pasaulyje verslo ir technologijų renginių “SAPPHIRE 2009”.

“Mūsų verslo klientams ši programa suteiks dar didesnį pranašumą rinkoje, kur informacijos greitis tampa lemiamu sėkmingo verslo veiksniu. SAP ir RIM išmaniuosiuose “BlackBerry” telefonuose suderino du verslo programų ir mobilumo pasaulius ir kartu pakėlė klientų duomenų valdymo (CRM) programų kartelę”, – teigia Manju Kesani, “Bitės” grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas rinkodarai.

“Džiaugiamės, kad nuo šiol SAP klientai turės dar daugiau galimybių išnaudoti visus SAP sprendimų privalumus ir pranašumus ne tik dirbdami biure ar naudodami nešiojamus kompiuterius, bet visuomet po ranka turėdami mobiliuosius įrenginius”, – sako Viktoras Dzindzeleta, SAP Pardavimo plėtros skyriaus vadovas Lietuvoje.

SAP CRM sprendimais naudojasi verslo lyderiai visame pasaulyje, tarp jų – tokios žinomos bendrovės kaip “Coca-Cola Hellenic Bottling Company”, “Pioneer Electronics”, “BOSCH Thermotechnic”, “E-Plus”. Efektyvias ir saugias “BlackBerry” paslaugas taip pat pripažįsta ir naudoja didelė dalis pasaulio verslo lyderių, valstybinių organizacijų bei NATO.

Apie SAP

SAP – pasaulyje pirmaujanti programinės įrangos verslui teikėja. Šiandien per 86 000 klientų daugiau nei iš 120 šalių naudoja SAP® programinę įrangą. SAP (ir dukterinių bendrovių) akcijomis prekiaujama keliose biržose, tarp kurių – Frankfurto akcijų biržoje ir Niujorko akcijų biržoje NYSE (simbolis – *SAP*). (Daugiau informacijos – http://www.sap.com/).

Apie RIMKanados kompanija “Research in Motion” yra pirmaujanti pažangių bevielių sprendimų kūrėja ir gamintoja, aprūpinanti pasaulio mobiliųjų komunikacijų rinką. Šiuo metu RIM bendradarbiauja su 375 mobilaus ryšio operatoriais iš 140 pasaulio šalių. “Bitė”, būdama pasaulinės telekomunikacijų kompanijos “Vodafone” partnere, vienintelė Lietuvoje ir Baltijos šalyje siūlo “BlackBerry” išmaniuosius telefonus kartu su “BlackBerry Enterprise Server”, “BlackBerry Professional Software” bei “BlackBerry Internet Service” programinės įrangos sprendimais įmonėms.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Rūta Liogienė,

“Bitės” atstovė spaudai

mob. tel. +370 699 23 707,

el. paštas public.relations@bite.lt

Viktoras Dzindzeleta

SAP Pardavimo plėtros skyriaus vadovas

tel. +370 5 204 7230,

el. pašas viktoras.dzindzeleta@sap.com

Atgal į sąrašą
Į viršų