“BitDefender” dar labiau sustiprino savo pozicijas pasaulinėje Interneto apsaugos sprendimų rinkoje

2009 04 22 Šaltinis: UAB "Antea"

Informacijos šaltinis: UAB “Antea”

Produktų sėkmė suteikia pagreitį kompanijos augimui visame pasaulyje

BitDefender® pelnė daugybę aukščiausių įvertinimų dėl savo 2009 apsaugos sprendimų paketo, kai apžvalgininkai, produktų analitikai, informacinių technologijų pasaulio atstovai, svarbiausi klientai bei žiniasklaida puikiai atsiliepė apie BitDefender 2009 produktus visame pasaulyje per pastaruosius metus.

BitDefender antivirusinės programinės įrangos ir duomenų apsaugos sprendimai, kuriuos sudaro BitDefender Internet Security 2009, BitDefender Antivirus 2009 ir BitDefender Total Security 2009, suteikia proaktyvią ir visapusišką apsaugą asmeninio kompiuterio vartotojams, sujungiant geriausią apsaugą nuo virusų, šnipinėjimo programų, kompiuterių “piratų”, nepageidaujamo pobūdžio laiškų ir kitų elektroninių grėsmių ir garantuojant minimalų poveikį sistemos darbui.

Produktų sėkmė leido pasiekti puikius rezultatas regionuose visame pasaulyje. BitDefender produktus ne tik pastebėjo, bet ir puikiai įvertino šie leidiniai: PC Welt ir PC News Vokietijoje, Webuser internetinis žurnalas ir PC Pro žurnalas Jungtinėje Karalystėje, PC World ir populiariausių produktų apžvalga JAV žurnaluose, taip pat publikacijos Australijoje, Brazilijoje ir Prancūzijoje. Visi šie straipsniai, publikacijos, apžvalgos ir rekomendacijos pabrėžia BitDefender produktų kokybę ir globalų prieinamumą.

“Teigiami atsiliepimai apie BitDefender 2009 saugumo sprendimus gauti iš viso pasaulio yra tiesioginis atspindys BitDefender idealogijos būti pasaulinės kovos su kenkėjais sprendimų lyderiu.”,- sakė Martynas Butkevičius, UAB “Antea” produkto vadovas Baltijos šalyse. “Tai patvirtinimas BitDefender gebėjimo pateikti ne tik geriausią, bet ir efektyviausią proaktyvią apsaugą, sprendžiant šiandienos interneto pavojaus problemas.”

Visame pasaulyje BitDefender augimas ypač sustiprėjo 2008 metais, kai buvo pralenkti vidutiniai augimo, pardavimo, nuomos ir plėtimosi į naujas rinkas tempai. Tai tiesiogiai įtakojo BitDefender 2009 produktų sėkmę bei jų plėtrą į naujas rinkas, tarp kurių Pietų Amerika ir Azija. Rytojaus BitDefender dėmesys yra sutelktas į tolesnes naujoves bei savo produktų linijos stiprinimą, taip pat tolesnė plėtrą į besivystančias rinkas.

“Kaip pagrindinė saugumo sprendimų kūrėja ir viena iš sparčiausiai augančių antivirusinių kompanijų, BitDefender nuolat ieško būdų išplėsti savo prieinamumą ir siūlo naujausius produktus, besikeičiančioms vartotojų rinkoms visame pasaulyje,”- sakė Vince Hwang, globalus BitDefender produktų vadybos direktorius. “Nuo novatoriškų apsaugos sprendimų, kurie atitinka šiandienos interneto vartojimo poreikius, iki mūsų nuolatinių pastangų užtikrinti kokybišką ir operatyvų klientų aptarnavimą, todėl BitDefender yra viena pirmaujančių gamintojų, kuri užtikrina patikimą apsaugą geriausią vertę šiandienos ir rytojaus elektroninėms grėsmėms.”

UAB “Antea” – oficialus “BitDefender” programinės įrangos platintojas Baltijos šalyse

Kontaktinis asmuo:

Martynas Butkevičius

UAB “Antea”

Produkto vadovas

El. paštas: martynas@antea.lt

Mob.tel.: +370 652 092 62

Atgal į sąrašą
Į viršų