Bendrovė “Forbis” dalyvavo forume “Banko IT’08”

2008 12 02 Šaltinis: Forbis
Informacijos šaltinis: UAB “Forbis”
 
2008 metų lapkričio 26-27 dienomis Minske Respublikos rūmuose vyko penktasis tarptautinis bankinių informacinių technologijų forumas – “Banko IT’08”. Renginį organizavo Nacionalinis Baltarusijos Respublikos bankas, mokslo ir technologijų asociacija “Infopark” ir Baltarusijos bankų asociacija.

Bendrovė “Forbis” jau daugelį metų yra šio didžiulio specializuoto Baltarusijos forumo partnerė. Forumo konferencijose, parodose ir galutiniame posėdyje aptariamos aktualios informacinių technologijų diegimo finansų kreditų sferoje problemos.

Šių metų renginyje vyko plenarinis ir sekciniai posėdžiai, diskusijos prie apskrito stalo. Svarbią reikšmę turėjo ir neformalus banko darbuotojų ir bankinės programinės įrangos kūrėjų bei tiekėjų bendravimas.

Forume buvo aptariamos tiek esamos problemos, tiek ir IT plėtros ateinančiais metais galimybės. Nenuostabu, kad esant finansinei krizei, kuri vienaip ar kitaip daro įtaką visai bankinei bendruomenei, forumo dalyviai daug dėmesio skyrė banko išlaidų optimizavimo klausimui. Kaip pastebėjo daugelis pranešėjų, informacinių technologijų vaidmuo mažinant banko išlaidas ir didinant konkurencingumą tapo itin aktualus. Be to, reikia pastebėti, kad sėkmės garantas yra ne tik bankinės informacinės sistemos funkcionalumas, bet taip pat ir išlaidų optimizavimas pereinant prie naujos sistemos.Šią mintį pasisakydamas pabrėžė ir Nikolajus Mosejevas, bendrovės “Forbis” Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorius. Pranešime “Kompanijos “Forbis” patirtis diegiant BIS FORPOST” buvo akcentuotas perėjimo prie naujo sprendimo projekto reikalavimų įgyvendinimo aktualumas: projekto biudžeto vykdymas, numatytų perėjimo terminų laikymasis ir projekto įvykdymo kokybės užtikrinimas. Kaip pagrindinė pranešimo mintis skambėjo būtinumas kokybiškai valdyti projektą atsižvelgiant į tarptautinius standartus ir glaudžiai bendradarbiauti diegiant sistemą.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):

Vita Markevičienė

Rinkodaros vadybininkė

UAB “Forbis”

Tel.: 2102826 

v.markeviciene@forbis.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų