Bendrovė “BTT Group” tapo “ObserveIT” atstove Baltijos šalyse

2012 01 11 Šaltinis: UAB “BTT group”

Informacijos šaltinis: UAB “BTT group”Bendrovė “BTT Group” tapo tarptautinės kompanijos “ObserveIT” programinės įrangos tiekėja visame Baltijos regione. Pažangūs ObserveIT saugumo produktai naudojami visame pasaulyje.

ObserveIT – tai tarsi saugumo kamera tarnybinėje stotyje (serveryje). Ji audituoja ir įrašinėja visus prisijungusių vartotojų veiksmus, kurie identifikuojami turinio analizės algoritmo pagalba. Video įrašas yra puikus įrodymas bet kurioje situacijoje, o programoje įdiegti filtrai ir ataskaitos suteikia galimybę paprastai rasti visą dominančią informaciją, neperžiūrėjus viso video įrašo.

ObserveIT yra patikimas ir paprastai valdomas monitoringo ir trečiųjų šalių auditavimo įrankis. Programa seka kiekvieną paspaudimą, nesvarbu, kur vartotojas yra prisijungęs. ObserveIT suteikia galimybę stebėti, ką veikia įmonės ar organizacijos darbuotojai – kokius dokumentus parsisiunčia iš interneto, ką su jais daro, kokias žinutes siunčia elektroniniu paštu, kada apsilanko tam tikrose interneto svetainėse ir kt.

ObserveIT įrankis efektyvus ne tik atliekant įmonės darbuotojų veiksmų monitoringą, bet ir stebint trečiųjų šalių veiksmus. Tokiu būdu galima padidinti įmonės ar organizacijos kompiuterinių sistemų bei duomenų saugumą, o esant reikalui – ir imtis prevencinių veiksmų.

Įmonės duomenų saugumas sparčiai besikeičiančioje skaitmeninėje erdvėje yra vienas iš kertinių kiekvienos šiuolaikinės įstaigos sėkmės veiksnių. “BTT Group” IT specialistai, atsižvelgdami į konkrečios įmonės ar organizacijos poreikius, suteiks konsultacijas, pasiūlys optimalų ObserveIT sprendimą bei padės programos diegimo ar atnaujinimo klausimais.

Apie “BTT Group”

“BTT Group” – sėkmingai nuo 2005 metų veikianti IT paslaugų bendrovė, kurios specializacija yra įmonių ir organizacijų IT ūkio priežiūra, IS kūrimas, diegimas, integracija ir konsultacijos. Bendrovė “BTT Group” klientų IT ūkio priežiūrą vykdo pagal ITIL (Information Technology Infrastructure Library) reikalavimus. Pagrindiniai bendrovės klientai – smulkios ir vidutinės įmonės, vykdančios veiklą gamybos, prekybos, finansų ir paslaugų sektoriuose.

Atgal į sąrašą
Į viršų