Bendradarbiavimas leidžia mažinti IT paslaugų kainas perpus

2010 11 10 Šaltinis: UAB "Technologinių inovacijų grupė"

Informacijos šaltinis: UAB “Technologinių inovacijų grupė”

Keturios TIG Verslo klubo narės – UAB “Technologinių inovacijų grupė” (TIG), UAB “Atviros informacinės sistemos”, UAB “Devela” ir UAB “Prasom” – pasiūlė rinkai bendrą kompleksinį IT paslaugų paketą, leidžiantį klientams perpus sumažinti išlaidas. Paketą sudaro antivirusinė programa, kompiuterizuotos darbo vietos profilaktinis patikrinimas ir spausdinimo sistemos auditas.

“Specializacija mums suteikia galimybę maksimaliai sumažinti savo produktų kainą, tačiau klientai neretai pageidauja kompleksinių paslaugų, – sako Kęstutis Tamošiūnas, TIG Verslo klubo iniciatorius ir vadovas. – Dėl to nutarėme suvienyti jėgas ir pasiūlyti bendrą svarbiausių IT paslaugų paketą, padėsiantį sutaupyti 40–55 proc. atskirų prekių bei paslaugų kainos.”

Anot p. Tamošiūno, siekdamos sumažinti IT išlaidas įmonės dažnai renkasi prastesnės kokybės paslaugas ir neišnaudoja alternatyvių galimybių. Pavyzdžiui, norėdamos sumažinti spausdinimo kaštus įmonės perka pigesnį popierių, kasetes ir nenumano, kad naujos įrangos įsigijimas ar nuoma leistų sutaupyti kur kas daugiau. Spausdinimo sistemų auditas leidžia objektyviai įvertinti kaštus ir parodo, kaip dirbi efektyviau. Siūlydamos kompleksinį paketą įmonės taip pat tikisi populiarinti kompiuterių profilaktikos paslaugas.

“Tik nedaugelis įmonių atlieka kompiuterių profilaktiką, o ji būtina duomenų saugumui užtikrinti ir darbo našumui didinti, – pastebi p. Tamošiūnas. – Užsakiusiems paketą atnaujiname programas, pašaliname virusus, laikinus failus ir nepageidaujamas programas, atliekame kitus profilaktikos darbus bei konsultuojame”.

Paketas skirtas sumažinti IT kaštus ir užtikrinti efektyvų bei nepertraukiamą įmonės darbą. Profilaktika leis padidinti kompiuterio našumą ir išvengti problemų bei nuostolių. Bendrovės sužinos, kokie spausdinimo sprendimai joms geriausiai tinka, įgis vertingų IT priežiūros įgūdžių.

Paketas skirtas vienai darbo vietai, bendrovės gali rinktis vieną ar kelis skirtingus variantus.

“Paketą formavome lanksčiai, palikome galimybę pačioms įmonėms pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančią antivirusinę programą”, – sako Ina Leibovič, “Atviros informacinės sistemos”, “Kaspersky Lab.” programinės įrangos platintojos Lietuvoje, direktorė.

Pasak Gitanos Jasėnienės, “Devela” direktorės, bendradarbiavimas leidžia sukurti didesnę pridėtinę vertę ir, pasitelkus partnerius, pasiūlyti ne tik pažangių spausdinimo sprendimų, bet ir jų įdiegimą.

Susitelkusios bendrai veiklai įmonės teikia paslaugas visoje Lietuvoje.

TIG Verslo klubas – specializuotas IT įmonių klubas, į kurį susibūrė 6 mažos ir vidutinės bendrovės. Lapkričio pradžioje prie klubo prisijungusi UAB “Prasom” teikia IT sistemų priežiūros, kūrimo ir valdymo paslaugas.

Atgal į sąrašą
Į viršų