BDC tapo pirmąja sertifikuota SAP partnere Baltijos šalyse

2013 11 21 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo bendrovė BDC tapo pirmuoju oficialiu SAP sistemų talpinimo partneriu Baltijos šalyse. BDC suteiktas sertifikatas patvirtina, kad įmonės teikiamos SAP sistemų priežiūros paslaugos yra vykdomos aukščiausios kvalifikacijos specialistų, kurių darbo kokybė atitinka SAP standartus. BDC yra vienintelė tokį SAP partnerystės statusą turinti kompanija Baltijos šalyse.

SAP programinės įrangos sistemas pasaulyje naudoja daugiau kaip 250 tūkst. verslo klientų – nuo NASA padalinių iki „Pepsi“ gaiviųjų gėrimų gamyklų. Lietuvoje SAP sistemas naudoja valstybinis sektorius, gamybos ir prekybos įmonės.

„Patikint SAP sistemų priežiūrą sertifikuotiems partneriams užtikrinama aukšta darbų atlikimo kokybė. Turėdami šį sertifikatą savo klientams suteikiame pridėtinės vertės – pasidalijame žiniomis, kaip pagal gamintojo reikalavimus turi būti prižiūrimos SAP sistemos. SAP sertifikatas leidžia ne tik užtikrinti paslaugų kokybę, bet ir tapti patrauklesniais užsienio rinkoje“, – sako BDC generalinis direktorius Aleksandras Samuchovas.

Anot jo, turėdama šį sertifikatą BDC gali prižiūrėti SAP sistemas ir Lietuvoje, ir kitose Baltijos šalyse. BDC teikiamomis SAP priežiūros paslaugomis jau kurį laiką naudojasi vienas didžiausių šio regiono prekybos tinklų „Rimi Baltic“.

„Rimi“ prekybos ir logistikos sistema koordinuoja, kad į prekybos centrus atkeliautų kuo šviežesni produktai – laikas nuo prekių užsakymo iki pasirodymo parduotuvių lentynose sutrumpintas iki minimumo. Jeigu prekės užsakomos vakare, į parduotuvę jos turi atkeliauti kitos dienos rytą. Tai pasiekti padeda SAP verslo valdymo sistema.

„SAP sistemos priežiūrai būtinos specifinės žinios ir kompetencijos. Šiomis savybėmis pasižymi BDC – bendrovės specialistai deda visas pastangas, kad sistemos veiktų nepriekaištingai, užtikrina SAP funkcijų greitaveiką. Šis įsipareigojimas apibrėžtas sekundžių ir milisekundžių tikslumu. Su BDC bendradarbiaujame seniai, pasitikime jais“, – teigia „Rimi Baltic Group“ IT direktorius Andrius Šemeškevičius.

Kadangi SAP sistemos dažniausiai užtikrina pačių svarbiausių įmonės funkcijų atlikimą, šias paslaugas gali teikti tik kruopščiai atrinktos įmonės. Tam, kad BDC būtų suteiktas SAP partnerystės statusas, įmonę spalį auditavo vienas iš SAP įmonės vystymo pradininkų, įmonėje dirbantis 28 metus.

Per auditą buvo tikrinamas SAP paslaugų portfelis, darbuotojų kompetencija ir sertifikatai, duomenų centrų įrengimas, tęstinumo užtikrinimas ir sauga, ryšiai bei sujungimai, rezervinio kopijavimo ir avarinio atstatymo galimybės, IT paslaugų valdymo procesai, SAP programinės įrangos talpinimas, projektų valdymas.

BDC sertifikatai ISO 20000 ir ISO 270001 bei patirtis talpinant SAP sistemas duomenų centruose tapo dideliu privalumu, padėjusiu atitikti SAP keliamus reikalavimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų