BDC stiprina pajėgas IT paslaugų eksporto plėtrai – keičiasi įmonės prekės ženklas

2013 04 11 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt, Baltic Data Center, UAB

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse BDC stiprindama pozicijas eksporto rinkose pakeitė savo prekės ženklą. Naujasis ženklas tiksliau atskleis bendrovės verslo kryptį ir tapatybę, siejamą su kuriamais kompleksiniais IT sprendimais, paslaugomis bei konsultacijomis. Naujajame logotipe įmonės pavadinimą žymi santrumpa BDC – jame neliko tiesioginės nuorodos į duomenų centrų paslaugas.

TEO įmonių grupei priklausančios bendrovės juridinis pavadinimas lieka nepakitęs – UAB „Baltic Data Center“.

BDC generalinio direktoriaus Aleksandro Samuchovo teigimu, jau ketverius metus didžiąją dalį bendrovės pajamų dalį sudaro pajamos iš informacinių sistemų kūrimo ir jų valdymo. „Duomenų centrų paslaugų verslas išlieka svarbus, tačiau ypatingai eksporto rinkose daugiau dėmesio skirsime kompleksiniams IT sprendimams. Naujuoju prekės ženklu norime tiksliau perteikti savo organizacijos plėtros kryptis bei puoselėjamas vertybes. Bene svarbiausia jų – paslaugų kokybė“, – sakė A. Samuchovas.

Naujasis bendrovės ženklas – erdvėje judantis apskritimas ir jo viduje įkomponuota daugiabriaunė strėlė, siejama su įmonės patirtimi suvaldyti sudėtingus, nuolat kintančius IT sprendimus ir juos sutelkti klientų poreikiams. Mėlyna ženklo spalva simbolizuoja profesionalumą IT srityje, atsakomybę, lyderystę, intelektą, sprendimų ir procesų tobulumo siekį, o žalios spalvos tonai – dėmesį saugumui ir socialinę atsakomybę.

Praėjusiais metais BDC pajamos iš eksportuojamų paslaugų augo 82 procentais. Tarp įmonės klientų – tokios tarptautinės bendrovės kaip prekybos tinklas „Rimi Baltic Group“, bankas DNB ir kitos įmonės. Pernai BDC tapo Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rėmėja bei oficialia informacinių technologijų partnere.

Balandžio pradžioje BDC administracija persikėlė į naują, erdvesnį biurą Lvovo g. 25, Vilniuje, verslo centre „Vilniaus verslo uostas“.

Atgal į sąrašą
Į viršų