“Baltic Data Center” valdys ir plėtos Japonijos bendrovės informacines sistemas

2009 08 29 Šaltinis: UAB "Baltic Data Center"

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Data Center”

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse “Baltic Data Center” pasirašė sutartį su Japonijos bendrove “Interlogics” dėl jos sistemų valdymo ir plėtojimo. Tai pirmoji tokia “Baltic Data Center” sutartis su Azijos bendrove. Iki šiol ji paslaugas teikė Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Lenkijoje.

TEO LT, AB įmonių grupei priklausanti “Baltic Data Center” perims aštuonių japonų kurtų informacinių sistemų valdymą ir plėtojimą. Lietuvoje bus užtikrinamas šių sistemų veiklos tęstinumas bei aukščiausių tokio tipo verslo valdymo sprendimų standartų atitikimas.

“Baltic Data Center” generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, tai, kad bendrovė pradeda teikti paslaugas už Europos ribų, dar kartą įrodo Lietuvos specialistų kompetenciją įgyvendinant tarptautinius projektus.

“Paslaugų eksporto plėtra dabartiniu ekonomikos nuosmukio laikotarpiu mums yra ypač svarbi. Tuo labiau kad labiausiai išsivysčiusios Azijos šalies bendrovei bus teikiamos intelektinės IT paslaugos, kuriančios didelę pridėtinę vertę”, – sakė S. Markūnas.

Japonijos bendrovė “Interlogics”, priklausanti įmonių grupei “Dentsu eMarketing One”, yra viena didžiausių pasaulyje integruotų komunikacijos sprendimų teikėja. Bendrovė teikia technologinius sprendimus rinkodaros funkcijoms vykdyti, kuria ryšių su klientais valdymo sistemas (CRM).

Apie “Baltic Data Center”

“Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Bendrovė teikia kompleksines IT valdymo paslaugas nuo kliento įrangos laikymo ir priežiūros didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančiuose duomenų centruose iki sudėtingų sistemų kūrimo bei valdymo.

Vieną moderniausių duomenų centrų Rytų Europoje įrengusi “Baltic Data Center” pastaruoju metu savo veiklą plečia ypač sparčiai – per pastaruosius trejus metus bendrovė investicijoms į technologijas bei specialistų žinias skyrė daugiau kaip 20 mln. litų. Darbuotojų skaičius šiuo laikotarpiu išaugo beveik dvigubai, šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 180 specialistų.

“Baltic Data Center” yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu ISO 27001 standarto atitikties sertifikatu. Tai patvirtina, kad visa įmonės veikla atitinka griežčiausius informacijos saugos reikalavimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų