“Baltic Data Center” tapo išskirtine “Hewlett-Packard” partnere

2009 06 16 Šaltinis: UAB "Baltic Data Center"

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Data Center”

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė “Baltic Data Center” (BDC) tapo išskirtine didžiausios pasaulyje technologijų kompanijos “Hewlett- Packard” (HP) partnere Lietuvoje. Šis partnerystės statusas suteikiamas įmonėms, kurios įrodo turinčios pakankamai kompetencijos teikti labiausiai kliento verslo poreikius atitinkančius sprendimus bei galinčios siūlyti specializuotus produktus.

TEO įmonių grupei priklausanti bendrovė jau nuo savo veiklos pradžios glaudžiai bendradarbiauja su HP teikdama IT valdymo paslaugas. Tiek kuriant standartizuotus sprendimus skirtus smulkaus ir vidutinio verslo atstovams, tiek kuriant individualius projektus stambiems klientams Lietuvoje ir užsienyje, “Baltic Data Center” disponuoja savo ilgamete kompetencija taikant HP technologijas.

2008 metais, bendradarbiaudama su HP, BDC įgyvendino vieną ambicingiausių projektų Rytų Europoje. Nuo elektromagnetinio spinduliavimo apsaugotas unikalus požeminis duomenų centras įrengtas HP įrangos pagrindu. Dalis šio duomenų centro naudojama vienos finansų grupės IT infrastruktūrai valdyti, užtikrinant jos vieningų bankininkystės paslaugų teikimą klientams Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

“Baltic Data Center” siekdama aukščiausios paslaugų kokybės nuolat investuoja į savo darbuotojų kompetencijos ugdymą. Išskirtinio partnerio statusui įgyti, BDC turėjo paruošti aukštos kvalifikacijos specialistus, kurių teorinės bei praktinės žinios apie HP produkciją buvo tikrinamos akredituotuose mokymo centruose.

“Mes didžiuojamės tapę pasaulinio technologijų gamintojo išskirtiniais partneriais. Mūsų versle, kuomet teikiamos tęstinės aukščiausią saugumo lygį užtikrinančios IT infrastruktūros valdymo paslaugos, itin svarbu glaudžiai bendradarbiauti su partneriais. Tai garantuoja augančią HP kompetenciją, leisiančią mums teikti klientams dar geresnius sprendimus kokybės, sukuriamos pridėtinės vertės ir kainos atžvilgiu”, – teigė UAB “Baltic Data Center” generalinis direktorius Saulius Markūnas.

UAB “Hewlett-Packard” pardavimų vadovas Lietuvoje Tadas Goberis pažymėjo, kad nors HP Preferred Partner statusą turinčių įmonių skaičius Lietuvoje viršija keturias dešimtis, “Baltic Data Center” ypatinga tuo, jog ji užsiima ne vien produkcijos platinimu, bet ir teikia tęstines IT valdymo paslaugas, o jų teikimui naudoja pasaulinės lyderės kompiuterių bei serverių gamyboje technologijas.

BDC valdo HP tarnybines stotis, diskų masyvus, rezervinio duomenų kopijavimo bei infrastruktūros techninę įrangą.Apie “Baltic Data Center”

“Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Bendrovė teikia profesionalias duomenų centrų, kompiuterinių darbo vietų bei verslo valdymo sistemų priežiūros ir vystymo paslaugas.

Vieną moderniausių duomenų centrų Rytų Europoje įrengusi “Baltic Data Center” pastaruoju metu savo veiklą plečia ypač sparčiai – per pastaruosius trejus metus bendrovė investicijoms į technologijas bei specialistų žinias skyrė daugiau kaip 20 mln. litų. Darbuotojų skaičius šiuo laikotarpiu išaugo beveik dvigubai ir šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 180 specialistų.

“Baltic Data Center” yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu ISO 27001 standarto atitikties sertifikatu, patvirtinančiu, jog visa įmonės veikla atitinka griežčiausius informacijos saugos reikalavimus.

Apie “Hewlett-Packard”

HP – tai didžiausia technologijų bendrovė pasaulyje, kuri tiekia spausdinimo ir asmeninės kompiuterijos produktus ir IT paslaugas, programinę įrangą ir sprendimus, siekdama, kad technologijos būtų prieinamos individualiems vartotojams ir įmonėms. Daugiau informacijos apie HP (NYSE: HPQ) galima rasti interneto svetainėje http://www.hp.com/.

Daugiau naujienų iš HP, taip pat ir RSS srautus, galima rasti http://www.hp.com/hpinfo/newsroom/.

Daugiau informacijos:

Daiva Bumblytė

Tel.: 8 686 23240,

el.paštas: daiva.bumblyte@hp.com

Atgal į sąrašą
Į viršų