„Baltic Data Center“ siūlys IBM sprendimų pagrindu veikiančias duomenų saugyklos paslaugas

2012 05 17 Šaltinis: UAB "BALTIC DATA CENTER"; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: UAB “BALTIC DATA CENTER”; Elektronika.lt 

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“, lygiuodamasi į šių paslaugų teikimo lyderius pasaulyje, pirmoji Lietuvoje savo klientams pasiūlė itin lanksčiai valdomas ir daugeliui IT sistemų pritaikytas IBM sprendimų pagrindu veikiančias duomenų saugyklos paslaugas.

„Baltic Data Center“ duomenų centruose įdiegti IT sprendimų lyderės IBM „Storwize V7000“ sprendimai leis klientams ne tik be rūpesčių keisti duomenims saugoti reikiamą saugyklos talpą, bet ir nestabdant sistemos keisti susitarimą dėl paslaugos lygmens (angl. Service Level Agreement, SLA). Tokiu būdu bendrovės klientai gali lanksčiai prisitaikyti prie kintančių savo verslo poreikių ir efektyviai išnaudoti IT ūkiui valdyti skirtas lėšas.

„Paslaugos lygio susitarime apibrėžiama, kokią įrangą ir talpą gaus paslaugą pasirinkusi bendrovė, koks yra paslaugos pateikiamumas ir kaip greitai bus pašalinti galimi sutrikimai. Pasikeitus klientų poreikiams, jie gali pasirinkti kitą paslaugos modelį, tad saugykla visada naudojama efektyviai“, – teigė „Baltic Data Center“ rinkodaros vadovas Giedrius Askoldavičius.

Klientai, kuriantys rezervinio duomenų kopijavimo sistemas ar laikantys aplikacijų ir vizualizacijų serverius, galėtų rinktis aukščiausiojo – trečiojo ar antrojo paslaugos lygio susitarimus. Duomenų bazių ar analitinio apdorojimo tinkle sistemoms rekomenduojama rinktis pirmąjį paslaugos lygio susitarimą. Individualios talpos sistemoms taikomas ketvirtasis, individualus paslaugos lygio susitarimas.

„Naujoji duomenų saugyklos paslauga leidžia išvengti investicijų į nuosavą įrangą ar priežiūrą. O iki šiol modernius „Storwize V7000“ sprendimus naudojo vos kelios dešimtys bendrovių visame pasaulyje“, – pasakojo G. Askoldavičius.

IBM sistemų pardavimo vadovo Jono Juodviršio teigimu, „Storwize V7000“ sprendimai yra vieni moderniausių šioje srityje. „Iš kitų duomenų saugyklų jie išsiskiria galimybėmis suvaldyti ypač didelius duomenų srautus mažiausiomis sąnaudomis. Be to, į sistemas įdiegta speciali programinė įranga, padedanti sumažinti serverių administravimo laiko ir energijos sąnaudas bei užtikrinti duomenų saugojimo efektyvumą. Tai leidžia klientams teikti optimalias duomenų saugyklų paslaugas“, – pasakojo jis.

Anot J. Juodviršio, didėjant duomenų srautams organizacijose, efektyvi ir įmonės lėšas taupanti IT infrastruktūra IT padaliniams tampa vis labiau reikalinga. Kitaip tariant, didelio našumo sistemų poreikis nuolatos auga.

Atgal į sąrašą
Į viršų