“Baltic Data Center” pripažinta geriausia duomenų centrų operatore Centrinėje ir Rytų Europoje

2009 04 23 Šaltinis: AB "TEO LT"

Informacijos šaltinis: AB “TEO LT”

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse “Baltic Data Center” buvo pripažinta geriausia regionine duomenų centrų operatore Centrinėje ir Rytų Europoje. TEO LT, AB įmonių grupei priklausanti bendrovė buvo įvertinta tarptautinės konferencijos “Data Centres Europe” surengtų apdovanojimų metu.

Į prestižinius šios verslo srities apdovanojimus kiekvienoje iš 10 kategorijų pretendavo kandidatai iš daugiau nei 30 valstybių. “Baltic Data Center” dėl geriausio regioninio duomenų centro vardo varžėsi su 15 kitų įmonių bei pateko tarp trijų kategorijos finalisčių – bendrovių iš Graikijos, Liuksemburgo ir Lietuvos.

Apdovanojimams buvo pristatyti du modernūs “Baltic Data Center” duomenų centrai, vienas kurių yra Rytų Europoje analogų neturintis požeminis duomenų centras, apsaugotas nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

“Baltic Data Center” generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, gautas apdovanojimas yra puikus nuolat bendrovės diegiamų naujovių bei tobulinamų paslaugų kokybės įvertinimas. Praėjusiais metais “Baltic Data Center” šių apdovanojimų metu buvo pripažinta viena geriausių IT paslaugų teikėjų Europoje.

Apdovanojimai buvo surengti penktus metus iš eilės telekomunikacijų ir IT technologijų konsultacijų bendrovės “BroadGroup” organizuojamos konferencijos “Data Centres Europe” metu. Joje nagrinėjamos duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo paslaugų tendencijos, paslaugoms teikti reikalingų energijos ir kitų išteklių aktualijos.

Londone vykusiame renginyje bendrovės buvo įvertintos tokiose kategorijose kaip “Geriausias duomenų centrų valdytojas”, “Geriausia visoje Europoje paslaugas teikianti bendrovė”, “Geriausia regioninė duomenų centrų paslaugų įmonė”, “Ekologiškiausia duomenų centrų bendrovė”, “Geriausias duomenų centrų rinkos naujokas”, “Išskirtinis duomenų centrų rinkos lyderis” ir kitose.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus ir konferenciją “Data Centres Europe 2009”: http://www.datacentres.com/.

Apie “Baltic Data Center”

“Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Bendrovė teikia profesionalias duomenų centrų, kompiuterinių darbo vietų bei verslo valdymo sistemų priežiūros ir vystymo paslaugas.

Vieną moderniausių duomenų centrų Rytų Europoje įrengusi “Baltic Data Center” pastaruoju metu savo veiklą plečia ypač sparčiai – per pastaruosius trejus metus bendrovė investicijoms į technologijas bei specialistų žinias skyrė daugiau kaip 20 mln. litų. Darbuotojų skaičius šiuo laikotarpiu išaugo beveik dvigubai ir šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 180 specialistų.

“Baltic Data Center” yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu ISO 27001 standarto atitikties sertifikatu, patvirtinančiu, jog visa įmonės veikla atitinka griežčiausius informacijos saugos reikalavimus.

Daugiau informacijos

Antanas Bubnelis, TEO LT, AB atstovas spaudai

Tel. (8 5) 236 7537, Mob. 8 615 83 854

El. p. antanas.bubnelis@teo.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų