“Baltic Data Center” plėtrai – informacijos saugos standarto sertifikatas

2010 07 21 Šaltinis: UAB "Baltic Data Center"

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Data Center”

Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderei “Baltic Data Center” tarptautinė Suomijos sertifikavimo kompanija “Inspecta Certification” liepos mėnesį patvirtino informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikato galiojimą.

Griežčiausių informacijos saugos reikalavimų atitikimą rodantis sertifikatas prisidės prie TEO LT, AB įmonių grupei priklausančios bendrovės plėtros Lietuvoje ir Šiaurės Europos šalyse. “Baltic Data Center” yra pirmoji Baltijos šalyse IT paslaugų valdymo bendrovė, kuriai buvo suteiktas šis sertifikatas ir vienintelė Lietuvoje, kuriai jo galiojimas patvirtinamas jau ketvirtus metus iš eilės.

“Baltic Data Center” generalinio direktoriaus Sauliaus Markūno teigimu, ISO 27001 standartas rodo geriausią informacijos saugumo vadybos praktiką. “Rengdamiesi šiam sertifikavimui, nustatėme ir pašalinome galimas grėsmes informacijos saugumui, o pratęstas tarptautinio sertifikato galiojimas įrodo, kad įmone gali pasitikėti klientai ir partneriai Lietuvoje bei užsienio šalyse”, – sakė S. Markūnas.

Įmonėje atliekant auditą buvo tikrinamos 12 skirtingų sričių, susijusių su efektyvia veikla ir informacijos sauga: saugos politika, žmogiškieji ištekliai, fizinė ir aplinkos sauga, informacijos sistemų įsigijimas, jų projektavimas ir priežiūra, prieigos valdymas, komercinės veiklos nepertraukiamumo valdymas, teisinė atitiktis ir kitos. Bendrovę auditavusių ekspertų teigimu, “Baltic Data Center” informacijos saugai skiria itin didelį dėmesį.

Griežčiausių informacijos saugos reikalavimų “Baltic Data Center” yra laikomasi klientams teikiant visas kompleksines IT valdymo paslaugas – nuo techninės įrangos priežiūros iki sudėtingų sistemų kūrimo bei valdymo.

ISO/IEC 27001 tai informacijos saugumo valdymo sistemos standartas, kurį 2005 metais patvirtino Tarptautinė standartizacijos organizacija (ISO) ir Tarptautinė elektrotechnikos komisija (IEC). Jis pakeitė ir išplėtė iki tol septynerius metus plačiai naudotą Didžiosios Britanijos standartą BS 7799-2.

Apie “Baltic Data Center”

“Baltic Data Center” – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO LT, AB įmonių grupei. Įmonė valdo šešis modernius, didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančius duomenų centrus ir yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikatu.

“Baltic Data Center” paslaugomis pasitiki ir naudojasi didžiausios Lietuvos ir užsienio įmonės. Nuolat auganti bendrovė pagrindinį dėmesį skiria klientų verslo tęstinumui, saugumui, taupymui ir konkurencingumui užtikrinti.

Atgal į sąrašą
Į viršų