„Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ pardavimai augo 45 proc., o pelnas – 85 proc.

2009 09 01 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis:  Elektronika.lt 

UAB „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP) pajamos per šių metų pirmąjį pusmetį padidėjo 45 proc. iki 13 milijonų litų. Profesionalias informacinių technologijų (IT) infrastruktūros diegimo ir priežiūros paslaugas teikiančiai bendrovei pavyko išauginti pelną prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją (EBITDA) net 85 procentais – per pirmąjį šių metų pusmetį EBIDTA pasiekė 994 tūkst. litų.

„Būsimam ekonomikos nuosmukiui ruošėmės labai atsakingai ir iš anksto: dar 2008 m. antroje pusėje peržiūrėjome paslaugų portfelį, numatėme poreikį ir išplėtojome naujas specializuotas paslaugas, skirtas būsimiems „apkarpytiems“ klientų IT poreikiams tenkinti, ypatingą dėmesį skyrėme kritinės infrastruktūros priežiūros paslaugoms. Kryptingos veiklos rezultatas – priežiūros ir konsultacinių paslaugų pardavimai augo net 111 procentų, o bendri kompanijos pardavimai didėjo beveik per pusę“, – teigė BAIP generalinis direktorius Kazimieras Tonkūnas.

Pasak jo, sunkmetis, pasikeitusios aplinkybės ir stipriai pakitę klientų poreikiai gerokai pakeitė tiek pasaulio, tiek ir Lietuvos pagrindinių IT įrangos gamintojų bei IT paslaugų teikėjų žemėlapį. Įvertinusi pasikeitusius klientų poreikius, BAIP kartu su pasaulyje pirmaujančia nepriklausoma IT infrastruktūros konsultavimo ir paslaugų bendrove „Glasshouse“ pasiūlė naujas paslaugas, pritraukė mažiau Lietuvos rinkai žinomus, bet pasaulyje ir Europoje pirmaujančius gamintojus, tokius kaip „NetApp“ ir „Dell“, pasirašė ir įgyvendino daug sutarčių su specializuotomis pagrindinėmis Europos IT prekių tiekimą bei kritinių sistemų priežiūrą padedančiomis užtikrinti kompanijomis.

Anot K.Tonkūno, Lietuvos įmonėms tai suteiks pasirinkimo laisvę ir sumažins gamintojų koncentraciją, o sustiprėjusi konkurencija pakoreguos klientams palankia kryptimi ir įrangos bei paslaugų kainas.

Atgal į sąrašą
Į viršų