“Baltic Amadeus” gavo 2 993 060 litų ES finansavimą Virtualaus filialo integracinės sistemos sukūrimui

2009 09 11 Šaltinis: UAB "Baltic Amadeus"

Informacijos šaltinis: UAB “Baltic Amadeus”

21-mus metus Lietuvos informacijos technologijų (IT) rinkoje sėkmingai veikianti UAB “Baltic Amadeus” gavo 2 993 060 litų finansavimą projektui “Virtualaus filialo integracinės sistemos sukūrimas” pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto “Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra” įgyvendinimo priemonę “Intelektas LT”. Bendra investicijų į Virtualaus filialo integracinės sistemos sukūrimą suma sudarys 6,55 mln. Lt.

Nuolat rinkai siūlydama kokybiškai naujus ir inovatyvius sprendimus UAB “Baltic Amadeus” inicijavo ir drauge su UAB “Medicinos banku” pradėjo įgyvendinti minėtą projektą, kurio tikslas yra mokslinių tyrimų metu įgytomis žiniomis paremtas inovatyvus produktas – Virtualus filialas. Planuojama, kad kuriamas produktas užtikrins geresnį tiek finansines/bankines paslaugas teikiančių įmonių, tiek ir jų klientų poreikių įgyvendinimą.

“Tikime, jog šis naujas IT sprendimas “Virtualaus filialo integracinė sistema” bus patrauklus ir paslaugų teikėjams, ir vartotojams, nes šalia tradicinių internetinės bankininkystės paslaugų ir funkcijų bus integruoti ir smulkaus bei vidutinio verslo (SVV) subjektams reikalingi ir vieningi įrankiai”, – sakė “Baltic Amadeus” prezidentas Viktoras Tonkich. Jo teigimu, šios sistemos dėka SVV įmonės galės efektyviau valdyti procesus bei tuo pačiu mažinti savo veiklos kaštus, optimizuoti procesų valdymą, diegti kokybės sistemas bei lengvai valdyti susijusią informaciją, planuoti resursus, palaikyti ryšius su esamais ir būsimais klientais, palengvinti darbą su sutartimis, efektyviau valdyti personalą, apibrėžiant atsakomybės ribas bei užtikrinti technologinį pažangumą bei aukštą saugumo lygį.

Virtualaus filialo integracinės sistemos sukūrimo projektas pradėtas 2009 m. rugpjūčio mėn., o užbaigti planuojama iki 2012 m. vasario mėn.

Apie UAB “Baltic Amadeus”

UAB “Baltic Amadeus” yra pirmoji privati Lietuvos informacijos technologijų įmonė, savo veiklą pradėjusi 1988-aisiais. Lietuviško kapitalo bendrovėje šiuo metu dirba 120 žmonių. Pagrindinė įmonės veikla koncentruojasi į: programavimo paslaugų nuomą (Progress, SAS, Java, Microsoft), efektyvumo valdymo sistemas ir sprendimus (IBM Cognos), dokumentų, užduočių, procesų valdymo sistemas (Microsoft SharePoint, DOVAS) ir verslo valdymo sistemų diegimą (Microsoft Dynamics AX). Įmonė – sertifikuota pasaulinių programinės įrangos gamintojų partnerė ir yra įgijusi Microsoft Gold Certified Partner, IBM Business Partner for Software ValueNet, Progress Software Authorised Distributor partnerystės statusus, o nuo 2001 m. UAB “Baltic Amadeus” veikla ir sprendimai organizuojami pagal tarptautinio ISO 9001:2000 kokybės vadybos standarto reikalavimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų