“BaltCap” IT mokymų verslą pardavė “MicroLink”

2008 08 13

Informacijos šaltinis: UAB “BaltCap managment”

“BaltCap”, pirmaujanti nepriklausoma privataus kapitalo ir rizikos kapitalo įmonė, pardavė didžiąją dalį lyderiaujančios Baltijos šalyse IT mokymo kompanijos “Koolituskeskuse” (“IT Protraining Group”) akcijų Estijos IT įmonei “MicroLink Eesti”. Kartu parduotos ir “Koolituskeskuse” dukterinės firmos: “IT Protraining Latvia”, “Protraining Academy” (Lietuva) ir “BiTA Service Management”.


Kompanija “MicroLink Eesti” šiuo metu valdo 83% “IT Protraining Group” akcijų, įsigytų iš “BaltCap” valdomo Baltic SME fondo bei “IT Protraining Group” vadovų, kurie ir toliau eis savo pareigas bei valdys likusį akcijų paketą.

“Tai buvo didelis iššūkis ir vertinga patirtis mūsų kompanijai. Mums buvo malonu dirbti su profesionaliais ir patyrusiais žmonėmis, sukūrusiais stipriausią ir sėkmingiausią IT mokymų kompaniją Baltijos šalyse”, – sakė kompanijos “BaltCap” partneris Martin Kõdar.

“Kompanija “BaltCap” sudarė mums palankias sąlygas vystytis, užtikrino finansavimą bei pasidalino savo patirtimi. Neabejojame, kad su “MicroLink” kompanija mes ir toliau sparčiai augsime Baltijos šalyse vystydami naujas paslaugas ir siūlydami jas rinkoje. “MicroLink” yra viena pirmaujančių IT kompanijų Pabaltyjyje ir mes labai džiaugiamės sulaukę stipraus strateginio investuotojo”, – sakė “IT Protraining Group” valdybos pirmininkas Raul Niin.

“IT mokymai yra labai svarbūs, kai diegiant informacines technologijas norima didinti įmonių pelną bei naudą visuomenei. “IT Protraining Group” kompanijos įsigijimas suteikia mums galimybę pasiūlyti daug kokybiškesnes paslaugas savo klientams bei partneriams ir dėl to dar greičiau augti visose trijose Baltijos šalyse”, – teigia “MicroLink Eesti” valdybos pirmininkas Enn Saar.

“IT Protraining Group” yra didžiausia ir greičiausiai auganti informacinių ir komunikacinių technologijų mokymų ir konsultavimo paslaugų tiekėja Baltijos šalyse. Šiuo metu “IT Protraining Group” priklauso “IT Koolituskeskuse” (Estija), “ProTraining Academy” (Lietuva), “IT Protraining Latvia” (Latvija) ir “BiTA Service Management”, pirmaujanti IT paslaugų vadybos mokymų ir konsultacijų kompanija Estijoje.

“MicroLink” yra didžiausia Estijos IT kompanija, kuri teikia sistemų integravimo ir infrastruktūros sprendimų, programinės įrangos vystymo, resursų planavimo ir verslo valdymo spendimų, IT mokymų ir konsultacijų, duomenų centrų sprendimų bei asmeninių kompiuterių vartotojų aptarnavimo paslaugas. “MicroLink” yra valdoma bendrovės Eesti Telekom, kuriai priklauso 100% įmonės akcijų.

Atgal į sąrašą
Į viršų