BAIP tapo išskirtiniu „Dell“ partneriu ir vieninteliu autorizuotu serviso centru Lietuvoje

2009 09 30 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Profesionalias informacinių technologijų (IT) infrastruktūros diegimo ir priežiūros paslaugas teikianti bendrovė „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos“ (BAIP) tapo IT gamintojos „Dell“ verslo klasės įrangos projektavimo ir diegimo partneriais bei vieninteliu autorizuotu serviso centru Lietuvoje. Bus teikiama „Dell“ serverių ir duomenų masyvų, kompiuterinės technikos garantinė bei pogarantinė priežiūra.

„Pastaruoju metu mūsų klientai vis didesnį dėmesį skiria turimų technologijų efektyvesniam įsisavinimui, optimizavimui. Sulaukiame vis daugiau klausimų dėl IT infrastruktūros optimizavimo sprendimų, o taip pat ir dėl turimų resursų užtikrinti garantinį ar pogarantinį įrangos servisą. Šias paslaugas dabar jau galime pasiūlyti ir visiems įsigijusiems „Dell“ įrangą. Tokias teises ir pareigas gavome pasirašę prekybos ir paslaugų teikimo partnerystės sutartį su vienu iš populiariausių pasaulyje IT įrangos gamintoju „Dell“. Klientams teiksime gamintojo numatytą garantinę priežiūrą, o tais atvejais, kai gamintojo garantija buvo papildyta bankrutuojančių ar bankrutavusių bendrovių paslaugomis, padėsime išspręsti ir kompensacijos klausimą“, – tvirtino BAIP generalinis direktorius Kazimieras Tonkūnas.

BAIP IT paslaugų centro klientams teikiamos „Dell“ įrangos garantijos paslaugos neapsiriboja tik dalių pakeitimu.

„Klientų patogumui gali būti užsakomas specialisto atvykimas į vietą gedimo diagnostikai, o esant smulkiam gedimui – ir jo pašalinimas. Garantiniams darbams suteikiamas konkretus reagavimo į iškvietimą ir gedimo pašalinimo laikas, kritinės įrangos gedimų atvejais bus suteikiama pakaitinė įranga. Paslaugos teikiamos 24 valandų per parą, visomis savaitės dienomis“, – pabrėžė K. Tonkūnas.

BAIP savo ir „Dell“ klientams taip pat teikia IT infrastruktūros projektavimo paslaugas. Pagal konkrečius kliento poreikius parenkamas individualus sprendimas, rekomenduojama labiausiai tinkanti įranga – tarnybinės stotys, duomenų saugyklos, diskų masyvai. Klientas taip pat gali užsakyti įrangos pristatymo ir sprendimo įgyvendinimo paslaugas ir įgyvendinto sprendimo priežiūrą pagal atitinkamą paslaugų lygį.

Atgal į sąrašą
Į viršų