BAIP prisidėjo prie JAV kompanijos IT kompetencijų centro plėtros Lietuvoje

2014 09 24
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP įrengė daugiau kaip 200 darbo vietų amerikiečių sveikatos apsaugos technologijų kompanijos „Intermedix Corporation“ paslaugų centrui, kuris šiais metais buvo įsteigtas Kaune. Centre bus teikiamos įvairios paslaugos ir technologiniai sprendimai JAV medicinos įstaigoms.

„Intermedix Lietuva“, kurios paslaugų centras Lietuvoje buvo atidarytas su tikslu optimizuoti teikiamas paslaugas ir efektyviau tenkinti klientų poreikius, pasirinko BAIP kaip vieną pagrindinių IT įrangos tiekėjų. Bendrovė JAV korporacijos padaliniui Lietuvoje įrengė kompiuterines darbo vietas, tiekė programinę įrangą, serverių

bei tinklo įrangą. „Intermedix“ pasirinko DELL kompanijos sprendimus, BAIP yra sertifikuotas šio gamintojo prekybos ir serviso partneris.

„Šio projekto išskirtinumas – standartizuotos darbo vietos, įrengtos pagal VDI (virtual desktop infrastructure) technologiją. Tai tokia darbo vieta, kurioje yra tik monitorius ir klaviatūra, o duomenys ir operacinė sistema veikia centralizuotame serveryje. Lietuvoje kol kas dar retai naudojamas sprendimas yra labai šiuolaikiškas, užtikrinantis duomenų saugumą, supaprastinantis darbo vietų priežiūrą ir valdymą bei optimizuojantis serverių resursus.“ – pasakoja BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

„Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su BAIP, kuri gali patenkinti daugelį mūsų poreikių susijusių su kompiuterine ir programine technika. BAIP, kaip pagrindinis mūsų kompiuterinės įrangos tiekėjas, pilnai pateisina mūsų lūkesčius ir į juos dedamas viltis.“ Lukas Jankauskas, Paslaugų centro direktorius.

Atgal į sąrašą
Į viršų