BAIP per 12 valandų iškėlė „Mokilizingo“ duomenis į virtualius serverius

2014 08 01 Šaltinis: Elektronika.lt
Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

IT kritinės infrastruktūros paslaugų bendrovė BAIP sėkmingai atskyrė ir iškėlė „Mokilizingo“ duomenis iš centralizuoto duomenų centro.

Sudėtingas migracijos procesas truko tik 12 valandų.

Poreikis atskirti finansavimo paslaugų bendrovės „Mokilizingas“ IT infrastruktūrą atsirado įmonę įsigijus naujiems savininkams. Iki tol „Mokilizingo“ veikla buvo palaikoma centralizuotame duomenų centre. Po „Mokilizingo“ pardavimo, bendrovė turėjo iškelti savo duomenis, bet palikti fizinę įrangą, todėl buvo priimtas sprendimas pasinaudoti debesų

kompiuterijos paslaugų teikėjo sprendimu. UAB BAIP įdiegė Linux operacines sistemas, atnaujino duomenų bazių valdymo sistemą ir įvykdė duomenų migraciją iš fizinių mašinų į virtualias.

„Šis projektas buvo labai įdomus savo iššūkiais. Klientas iškėlė sąlygą, kad infrastruktūros atskyrimas ir duomenų migracija turi sklandžiai įvykti nuo 22 val. iki kitos dienos 10 val., t. y. per tą laiką, kai „Mokilizingo“ sistemomis nesinaudoja prekybininkai 3 tūkst. pardavimų vietų. Migracijai ruošėmės labai atsakingai, atlikome kelis funkcinius testavimus ir kliento reikalavimą įvykdėme“, – sako BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.

BAIP jau įgyvendino ne vieną projektą finansų sektoriuje. Tarp bendrovės klientų yra SEB bankas, AB „Lietuvos draudimas“, Lietuvos bankas, Burundžio centrinis bankas.

   

Atgal į sąrašą
Į viršų