„BAIP“ įgijo aukščiausią IBM partnerio statusą – „Premier Business Partner“

2011 10 04 Šaltinis: Elektronika.lt; UAB "BAIP"

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt; UAB “BAIP”

Kritinės informacinių technologijų (IT) infrastruktūros srityje besispecializuojanti bendrovė „BAIP“ tapo pasaulinės IT kompanijos IBM aukščiausio lygio partnere – įgijo „IBM Premier Business Partner“ statusą. Ši partnerystė Lietuvos bendrovei leis užtikrinti aukštesnę paslaugų kokybę bei operatyviai pasiūlyti klientams naujausius pasaulinius IT sprendimus bei paslaugas.

„Klientams galime teikti naujausias kokybiškas IBM produktų ir sprendimų paslaugas, užtikrinti visą paslaugų spektrą nuo konsultavimo, infrastruktūros projektavimo ir įgyvendinimo iki sudėtingų sistemų diegimo bei funkcionavimo užtikrinimo“, – partnerystės su IBM privalumus vardijo „BAIP“ Infrastruktūros projektų vystymo grupės vadovas Rokas Ralys.

Įgijusi aukščiausią partnerystės statusą, „BAIP“ tikisi dar labiau sustiprinti įmonės kompetenciją pasinaudodama IBM parama darbuotojų mokymams, techninėms problemoms spręsti ir pardavimams vykdyti. „BAIP“ specialistai turės galimybę susipažinti su naujausiomis IBM verslo ir naujų technologijų apžvalgomis, produktų vystymo gairėmis, teikiant paslaugas naudoti „IBM Premier Business Partner“ ženklą.

R. Ralys pažymėjo, kad šis aukštas verslo partnerio statusas – tai visų pirma kompanijos kvalifikacijos ir kompetencijos įvertinimas. Statuso lygių kvalifikacija yra pagrįsta kompanijų pasiekimais pagal taškų lentelę. Taškai uždirbami demonstruojant įgūdžius, įgyjant sertifikatus, įgyvendinant sprendimus, pateikiant klientų atsiliepimus.

Šiemet BAIP antrus metus iš eilės išrinkta geriausiu IBM duomenų saugyklų pardavėja Lietuvoje, taip pat buvo įvertinta kaip vienas geriausių „IBM Lietuva“ verslo partnerių. Tai patvirtino, jog bendrovė sėkmingai vykdo strateginius tikslus, nuosekliai didina kompetenciją ir jau įsitvirtino kritinės IT infrastruktūros srityje. „BAIP“ su IBM bendradarbiauja nuo pat įmonės įkūrimo.

Atgal į sąrašą
Į viršų