BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyje

2015 12 04 Šaltinis: Elektronika.lt

Lietuvos kritinės IT infrastruktūros įmonė BAIP aktyviai plečiasi Baltijos šalyse. Gegužės mėnesį BAIP pradėjo veiklą ir įsiregistravo mokesčių mokėtoju, o rugsėjo mėnesį ir PVM mokėtoju Latvijoje ir Estijoje, kur teikia integruotas mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomas IT paslaugas.
Pirmieji BAIP klientai Latvijoje ir Estijoje – didžiausi mažmeninės prekybos tinklai ir Skandinavijos bankai. „Mobilumo, debesų kompiuterijos ir pilnai valdomų IT paslaugų (angl. managed services) eksportas bei plėtra yra vieni iš įmonės strateginių prioritetų. Pasirašę daugiau nei 1 milijono eurų vertės sutartis su didžiausiais skandinavų kapitalo bankais, mažmeninės prekybos tinklais Baltijos šalyse, siekiame būti kuo arčiau savo klientų. Turėdami savo darbuotojus, kalbančius vietos kalba, galėsime klientams teikti geriausią ir efektyviausią aptarnavimą: operatyviai reaguoti, spręsti individualius klientų klausimus, teikti garantinį ir pogarantinį aptarnavimą“, – teigia UAB BAIP generalinis direktorius Gytis Umantas.
„Baltijos šalyse aptarnaujame dideles organizacijas IT sistemų priežiūros ir mobilių sprendimų srityse ir numatome tolimesnę veiklos plėtrą Latvijoje ir Estijoje. Pradėję komercinę veiklą šiose šalyse pirmame etape pasirinkome mobilių darbo vietų koncepciją, kai samdomi nuolatiniai darbuotojai atlieka IT priežiūrą ir sprendžia incidentus klientų darbo vietose“, – komentavo BAIP vadovas.
Visas klientų užklausų valdymo procesas, kaip ir iki šiol, bus organizuojamas centralizuotai, per BAIP paslaugų tarnybą Lietuvoje. Tikimasi, kad toks klientų aptarnavimo modelis leis dar efektyviau užtikrinti įsipareigojimų klientams vykdymą. Visose Baltijos šalyse BAIP teikia paslaugas visą parą, 7 dienas per savaitę.
Tolimesniame veiklos etape įmonė Baltijos šalyse stambiems užsakovams pasiūlys kritinės IT infrastruktūros projektavimo, diegimo ir priežiūros paslaugas, debesų kompiuterijos bei didžiausių techninės įrangos gamintojų garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

Atgal į sąrašą
Į viršų