Azerbaidžane pristatoma Lietuvos patirtis plėtojant IT

2010 10 11 Šaltinis: Asociacija Infobalt

Informacijos šaltinis: Asociacija “Infobalt” 

 

Šiandien, spalio 11 d., asociacijos “INFOBALT” atstovai kartu su LR Susisiekimo ministru Eligijumi Masiuliu pradeda verslo misiją Azerbaidžane. Spalio 11 – 14 dienomis misijos dalyviai susitiks su Azerbaidžano Susisiekimo ministru, pareigūnais iš Teisingumo ministerijos bei Ryšių ir informacinių technologijų ministerijos.

Misijos dalyviai susitikimuose Azerbaidžano valdžios atstovams pristatys Lietuvos patirtį kuriant miesto transporto valdymo, uosto, geležinkelio, teismų ir kitas informacines sistemas bei elektroninių dokumentų archyvą.

“Lietuvos verslas jau yra užmezgęs ryšius su Azerbaidžanu, tačiau vizitai, kuriuose dalyvauja ir Ministras, ne tik rodo Lietuvos verslo ir valstybinio sektoriaus bendradarbiavimą, bet ir padeda užmegzti naudingų ryšių, susitikti su sprendimus priimančiais žmonėmis ir jiems pristatyti savo patirtį. Azerbaidžanas teikia prioritetą e-valdžios stiprinimui, nori modernizuoti dokumentų judėjimą, diegti vieno langelio principą, todėl Lietuva dėl savo patirties ir įgyvendinamų sprendimų yra pasirinkta kaip patikima partnerė ir ekspertė”, – sako J.E. Kęstutis Kudzmanas, LR Ambasadorius Azerbaidžane ir Turkmėnistane.

LR Susisiekimo ministras E. Masiulis ir asociacijos “INFOBALT” nariai vizito metu taip pat lankysis tarptautiniame geležinkelių verslo forume “Strateginė partnerystė 1520: Kaukazo regionas”.

“Vizitas į Azerbaidžaną asociacijai “INFOBALT”, atstovaujančiai Lietuvos IT įmones, labai svarbus nuosekliai prisidedant prie IT sektoriaus eksporto skatinimo, nes ši šalis šiuo metu skiria dideles investicijas modernizacijai ir ieško geriausių sprendimų. Lietuvos IT įmonėms tai puiki galimybė kaip patikimiems partneriams ir srities ekspertams pristatyti savo patirtį ir įgyvendinamus sprendimus”, – sako asociacijos “INFOBALT” viceprezidentas Gediminas Mikaliūnas.

Kartu su Susisiekimo ministru E. Masiuliu į Azerbaidžaną važiuoja asociacijos “INFOBALT” nariai: Alna, Blue Bridge, Informacinė raida, Leksinova ir Lexnet.

Apie asociaciją “INFOBALT”:

Asociacija “INFOBALT” atstovauja nacionaliniam IRT sektoriui, vienijančiam 130 Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonių bei mokslo ir studijų institucijų. Pagrindinis asociacijos “INFOBALT” tikslas – sukurti geriausias prielaidas IRT pramonės augimui, kuris būtų naudingas Lietuvos žmonėms, viešajam sektoriui bei verslui. “INFOBALT” tiesiogiai bendradarbiauja su Europos, JAV ir kitų valstybių nacionalinių IRT sektorių organizacijomis.

Atgal į sąrašą
Į viršų