“Axis Industries” žengia į IT verslo sprendimų rinką

2008 06 12

Informacijos šaltinis: “Axis Industries”

Didžiausia pramonės ir energetikos projektus įgyvendinanti įmonių grupė Lietuvoje “Axis Industries” plečia savo veiklos kryptis. Savo paslaugas Lietuvos ir užsienio šalių rinkoms pasiūlė bendrovės Informacinių sistemų ir elektroninės komercijos plėtros padalinys, iki šiol vykdęs vidinius įmonės projektus.

“Planuojame, kad jau dešimtmetį grupės viduje veikęs padalinys, pradedantis dirbti už įmonės ribų, per trejus metus pasieks 30 mln. litų metinę apyvartą”, – sakė “Axis Industries” generalinis direktorius Remigijus Baltrušaitis.

Tarp daugelio Informacinių sistemų ir elektroninės komercijos plėtros padalinio sukurtų sistemų – sostinės “Vichy” vandens parko valdymo ir bendrovės “Tiketa” elektroninių bilietų prekybos sistemos, elektroninės komercijos portalas www.geradovana.lt, duomenų surinkimo ir apdorojimo sistema “Rubisafe”.

“Artimiausiu metu plėsime turimų informacinių sistemų naudotojų ratą ir siūlysime verslui aktualias informacines sistemas, ypač – susietas su elektronine komercija. Perspektyvius elektroninės komercijos projektus plėtosime tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio rinkose”, – sakė IT verslo sprendimų padalinio vadovas Ernestas Kačerauskas, anksčiau ėjęs bendrovės “Tiketa” generalinio direktoriaus pareigas.

Anot jo, per trejus metus padalinys planuoja investuoti apie 10 mln. litų į kuriamas informacines sistemas, padalinio plėtrą, darbuotojų mokymus bei naujus projektus. “Šiuo metu dairomės partnerių bendriems elektroninės komercijos projektams”, – teigė E. Kačerauskas.

Nuo 1998 metų “Axis Industries” grupės viduje veikiančiame IT sprendimų padalinyje šiuo metu dirba 10 darbuotojų. Iki 2008-ųjų pabaigos padalinio specialistų skaičių planuojama padidinti iki 30.

“Axis Industries” centrinė būstinė įsikūrusi Kaune, o filialai veikia Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kazlų Rūdoje ir Mažeikiuose. Įmonių grupėje šiuo metu dirba apie 900 žmonių. “Axis Industries” iki 2011 metų savo gamybines bazes bei centrinę būstinę įkurdins Kauno Laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Šiam plėtros etapui bus skirta apie 70 milijonų litų investicijų.

Daugiau informacijos:

Vilius Mackonis,

“Axis Industries” atstovas spaudai

mob. tel.: +370 655 511 01

vilius.mackonis@axis.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų