“Autepra” švenčia 3-jų metų gimtadienį

2008 10 31 Šaltinis: UAB Autepra

Informacijos šaltinis: UAB “Autepra”

UAB “Autepra” švenčia trečiąjį gimtadienį. Veiklą pradėjusi 2005 metais, įmonė dinamiškai augo ir šiandieną užima tvirtą poziciją Lietuvos rinkoje.

Nuo veiklos pradžios UAB “Autepra” specializuojasi įvairių sričių, ypatingai logistikos, gamybos procesų automatizavime. Per šį laikotarpį UAB “Autepra” klientais tapo Lietuvos verslo lyderės, kaip Klaipėdos konteinerių terminalas, “Narbutas ir Ko, Via Baltika Logistikos miestas, Intersurgical, Vikeda (Dadu ledai) ir kt. bei Latvijos įmonės Baltic container terminal ir DT mobile.

UAB “Autepra” teikiamuose sprendimuose naudojamos aukšto techninio lygio naujausios IT technologijos, skirtos ekspertinių sistemų ir dirbtinio intelekto sistemų kūrimui bei patikimi kompanijos LXE radijo įrenginiai.

UAB “Autepra” partneriai yra savo sričių profesionalai, kuriantys patikimas, laiko patikrintas bei specialiai klientui pritaikomas sistemas.

“Mūsų parnerių ir klientų ratas pastoviai didėja, įgyvendiname naujus produktus, naujas idėjas bei realizuojame sudėtingiausius klientų verslo optimizavimo uždavinius. Žiūrėdami į ateitį planuojame stiprinti savo pozicijas ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalių rinkose. Taip pat planuojame kryptingai plėsti sprendimų spektrą.”, – sako Tomas Girdzevičius, UAB “Autepra” direktorius.

Atgal į sąrašą
Į viršų