Aukso medalis už duomenų centrą – vienintelis IT sektoriuje

2009 12 18 Šaltinis: UAB "Fima"

Informacijos šaltinis: UAB “Fima”

Šiandien LR Vyriausybės rūmuose įvykusiuose Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamuose apdovanojimuose “Lietuvos metų gaminys 2009” IT kategorijoje buvo įteiktas vienintelis aukso medalis. Intelektualių inžinerinių sprendimų bendrovė “Fima” jį gavo už “Lietuvos geležinkeliams” įdiegtą modernų duomenų centrą.

“Lietuvos geležinkelių” duomenų centras pagal jame pritaikytus inžinerinius sprendimus šiuo metu yra novatoriškiausias šalyje. Malonu, kad jis apdovanotas aukso medaliu – tai mūsų kompetencijos bei ilgamečio įdirbio duomenų centrų srityje įvertinimas”, – sakė bendrovės “Fima” generalinis direktorius Gintaras Juknevičius.

Pasak jo, jau ne pirmus metus kalbama, kad informacinės technologijos – tai būtent ta sritis, kurioje Lietuva gali išvystyti aukšto lygio paslaugas ir jas eksportuoti. Vadovo teigimu, konkurencingos technologijos, sukuriančios aukštą pridėtinę vertę – šalies ateitis ir vienas greičiausių kelių pasivyti senąją Europą. Moderniausių regione duomenų centrų diegimas – žingsnis šios vizijos įgyvendinimo link.

“Fima” jau yra įdiegusi keliolika duomenų centrų įvairiems užsakovams Lietuvoje. Bendrovės specialistai nuolat gilina savo kompetenciją domėdamiesi pasaulinėmis duomenų centrų diegimo tendencijomis ir kiekviename projekte siekia panaudoti didžiausią ekonominę naudą klientui teikiančius inžinerinius sprendimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų