Aukščiausio lygio “Penkių kontinentų” ir “Wincor Nixdorf” vadovybės susitikimas

2008 09 05

Informacijos šaltinis : UAB “Penki kontinentai”

“Penkių kontinentų” įmonių grupės vadovybė neseniai lankėsi Paderborne (Vokietija), kur susitiko su pasaulinės kompanijos “Wincor Nixdorf” vadovais – prezidentu Ekardu Heidlofu (Eckard Heidloff), viceprezidentu Stefanu Auerbachu (Stefan Auerbach) ir direktoriumi Rytų Europos bei Centrinės Azijos regionams Klausu Nillesu (Klaus Nilles).


Susitikimo metu verslo partneriai iš Lietuvos ir Vokietijos aptarė dar vienerius sėkmingus finansinius metus, sutarė dėl tolimesnės bendradarbiavimo strategijos.

“Derybose aptarėme aktualiausius verslo klausimus, suderinome bendrą verslo plėtros gairių strategiją. Džiaugiamės pasiektais abiem pusėms naudingais susitarimais ir draugiška atmosfera”, – sakė “Penkių kontinentų” valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas.

Nuo 1995 m. Lietuvos bendrovė yra “Wincor Nixdorf” partnerė 13-oje Vidurio ir Rytų Europos bei Azijos šalių. Maždaug 40 proc. visų Baltijos šalyse veikiančių bankomatų yra pagaminti “Wincor Nixdorf”.

“Wincor Nixdorf” yra viena iš didžiausių pasaulyje IT sprendimų ir paslaugų, skirtų mažmeninei bankininkystei ir prekybai, kūrėja. 1952 m. įsteigtos bendrovės produktai šiuo metu parduodami 90-yje pasaulio šalių, 36-iose iš kurių veikia kompanijos atstovybės. Iš viso kompanijoje dirba daugiau kaip 9 tūkst. darbuotojų. “Wincor Nixdorf” yra antra didžiausia bankomatų gamintoja Europoje ir pasaulyje. Jai priklauso produkcijos gamyklos Paderborne (Vokietija), Singapūre, Šanchajuje bei San Paule.

Atgal į sąrašą
Į viršų