Atsarginės duomenų kopijos nuo šiol ir „Microsoft Azure“ debesyje

2015 11 09 Šaltinis: Elektronika.lt

Atsarginių duomenų kopijų sprendimų kūrėja „Druva“ paskelbė praplečianti savo paslaugų galimybes kartu su nauju strateginiu partneriu – „Microsoft“. Bendradarbiaudama su vienu iš didžiausių programinės įrangos tiekėjų pasaulyje, nuo šiol „Druva“ galės savo klientams pasiūlyti saugoti atsargines duomenų kopijas „Microsoft Azure“ viešajame debesyje ir infrastruktūros platformoje.
Viešieji debesys jau seniai tapo perspektyvia ir saugia alternatyva duomenų ir jų atsarginių kopijų saugojimui, valdymui bei archyvavimui. Debesų, kaip verslo duomenų saugyklos, populiarumą atskleidžia pavasarį „Druva“ rengta apklausa, kurios rezultatai parodė, kad debesyje saugomų duomenų kiekis iki šių metų pabaigos padidės 88 proc.
„Augant atitikties ir teisiniams reikalavimams, įmonės privalo išsaugoti dar daugiau duomenų, kad užtikrintų privačių duomenų saugojimo ir tvarkymo reglamentų laikymąsi. Deja, sparčiai augant duomenų kiekiui, organizacijoms vis sunkiau plėsti tradicinę saugojimo infrastruktūrą, todėl atsarginių duomenų kopijų saugojimas debesyje yra išties patraukli alternatyva“, – tvirtina „Druva“ sprendimus pristatančios bendrovės „Baltimax“ produktų vadovas Deividas Švėgžda.
Pagrindinis „Druva“ siūlomas atsarginių duomenų kopijų kūrimo sprendimas „inSync“ integruoja saugų ir lankstų atsarginių duomenų kūrimą, visų įmonės vartotojų failų sinchronizavimą, nuotolinę prieigą prie duomenų, apsaugą nuo duomenų praradimo, „eDiscovery“ ir automatizuotą atitikties stebėjimą.
Bendradarbiavimas su „Microsoft“ padidina „inSync“ diegimo lankstumą ir atsarginių duomenų kopijų saugumą. „Azure“ atitinka daugybę tarptautinių ir specifinių verslo atitikties standartų, tokių kaip ISO 27001, HIPAA, FedRAMP, SOC 1 ir SOC 2, kaip ir specifinius šalių standartus, įskaitant Australijos IRAP, Jungtinės karalystės „G-Cloud“ ir Singapūro MTCS. „Microsoft“ taip pat buvo pirmoji, pradėjusi taikyti vienodą tarptautinį debesų privatumo praktikos standartą ISO/IEC 27018, kuris reglamentuoja, kaip debesų paslaugų tiekėjai turėtų apdoroti asmeninių vartotojų duomenis.
„Mūsų darbas su „Microsoft“ korporacija pabrėžia mūsų įsipareigojimą plėsti savo paslaugas, susijusias su debesimis, ir suteikti vartotojams papildomų pasirinkimų, saugant savo duomenų atsargines kopijas debesyje. „Druva“ sparčiai pasiekė „de facto“ duomenų apsaugos standartą, talpinant duomenis viešuose debesyse“, – sako Jaspreet Singh, „Druva“ vadovas. „Microsoft Azure Marketplace“ suteikia tiesioginę prieigą prie debesijai pritaikytų programų ir paslaugų. Platus „Microsoft“ duomenų centrų tinklas (viso 21 centras) leidžia „Druva“ klientams pasirinkti duomenų saugojimo vietą pagal poreikį ar regioninius duomenų privatumo reglamentus. Verslo klientai, kurie jau naudoja „Microsoft“ sprendimus, gali naudoti savo sutarties licencijos duomenis įsigyjant „Druva“ sprendimus.

Atgal į sąrašą
Į viršų