ATEA planuoja patiekti „Windows 7“ dviems milijonams vartotojų

2009 10 23 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

ATEA Grupė bendradarbiaudama su „Microsoft“ planuoja patiekti 2 milijonus „Windows 7“ operacinių sistemų Šiaurės ir Baltijos šalyse per ateinančius 2 metus.

Dauguma analitikų vertina, kad „Windows 7“ bus vienas sėkmingiausių „Microsoft“ produktų per paskutinius keletą metų. ATEA Grupės atlikta klientų apklausa taip pat nuteikia optimistiškai – 47% verslo ir institucinių klientų planuoja diegti „Windows 7“ per ateinančius 12 mėnesių. Pirmieji klientai jau pasirašė diegimo sutartis.

„Vertiname „Windows 7“ kaip vieną geriausių verslo galimybių ir džiaugiamės stipriu bendradarbiavimu su „Microsoft“ siekiant patiekti „Windows 7“ dviems milijonams vartotojų“, – sako Claus Hougesen .

ATEA ir „Microsoft“ sukūrė efektyvų modelį, pavadintą „Atea7“, kuris palengvins klientams programinės įrangos atnaujinimo procesą. Šis modelis pirmiausia leis lengvai įvertinti atnaujinimo kaštus, naudą ir investicijų grąžą.

Vidutinėse ir stambiose organizacijose programinės įrangos atnaujinimo procesas dažnai reikalauja daug resursų ir laiko. ATEA užtikrins klientams sklandų ir greitą jo įgyvendinimą – turimos įrangos analizę ir valdymą, diegimo paketų paruošimą, centralizuotą diegimą, užklausų sprendimą bei vartotojų mokymą. Šioje srityje ATEA turi sukaupusi unikalius resursus ir patirtį bei vienintelė regione įvertinta ISO 20000 sertifikatu.

„Mūsų tikslas – kuo greičiau suteikti klientams galimybę naudotis „Windows 7“ privalumais už prieinamą kainą. „Atea7“ modelis ir jo įrankiai leis klientams pereiti prie „Windows 7“ per trumpesnį laiką ir užtikrins greitesnį investicijų į naują operacinę sistemą atsipirkimą“, – sako Henrikas Genutis, ATEA Baltic direktorius.

Atgal į sąrašą
Į viršų