“Astaro” pristato naujus IT saugumo sprendimus

2008 10 28 Šaltinis: UAB Hermitage Solutions

Informacijos šaltinis: UAB “Hermitage Solutions”

“Astaro” sprendimų platintoja Lietuvoje UAB “Hermitage Solutions” pristato du naujus šio gamintojo produktus, skirtus interneto ir e.pašto saugumui – “Astaro Web Gateway” ir “Astaro Mail Gateway”.

“Astaro Web Gateway” turi integruotas URL filtravimo, žalingų programų aptikimo funkcijas, greitųjų žinučių, p2p programų kontrolės ir srauto optimizavimo įrankius. “Sparčiai augantis Interneto naudojimas versle kelia organizacijų tinklams pavojų dėl jame esančių grėsmių, todėl šiandien organizacija, suteikianti interneto prieigą darbuotojams, turi pagalvoti apie apsaugą”, – teigė Hermitage Solutions atstovas Paulius Čeponis. Pasak jo, tam, kad užtikrinti darbuotojų produktyvumą, organizacijos tinkluose taip pat atsiranda poreikis kontroliuoti darbuotojų naudojimąsi internetu.

“Astaro Web Gateway” pagalba ribojamas naudojimasis internetu atsižvelgiant į įmonės poreikius, tai užtikrina tinklų apsaugą nuo žalingo turinio, išvengiama sistemų infekavimo virusais, šnipinėjimo agentais. Kontroliuoti internetą galima pagal vartotoją, laiką, saugumo politiką. Ji gali būti sudaroma remiantis 60 klasifikuotų kategorijų, kuriose yra daugiau, kaip 20 mln. internetinių puslapių, ši tinklalapių duomenų bazė periodiškai yra atnaujinama. Apsauga nuo žalingų programų patikima dviems virusų aptikimo technologijoms, tai užtikrina “švaraus” interneto srauto pateikimą į vidinį įmonės tinklą. Visų šių saugumo funkcijų administravimas per vieną valdymo įrankį pastebimai sumažina sistemos prižiūrėjimui skirtą laiką ir kaštus.

Lietuvos rinkai UAB “Hermitage Solutions” taip pat pristato e.pašto saugumo sprendimą “Astaro Mail Gateway”. Dėl besikeičiančios ekonominės situacijos įmonės siekia maksimaliai optimizuoti kaštus, tuo pačiu neprarandant IT sistemų teikiamo produktyvumo, patikimumo ir jų saugumo užtikrinimo. Šie poreikiai verčia ieškoti sprendimų, kurie suteikia pilną saugumo funkcijų paketą už prieinamą kainą.

“Astaro Mail Gateway” užtikrina efektyvų funkcionalumą e.pašto apsaugai nuo nepageidaujamų elektroninių laiškų, virusų, sukčiavimo atvejų (angl. phishing), be to sistema turi elektroninio pašto šifravimo galimybes, integruojasi su Active Directory ir eDirectory, suteikia galimybę keliaujantiems darbuotojams saugiai per SSL VPN prisijungti prie Exchange su Outlook ar kitais pašto klientais. Siekiant iki minimumo sumažinti administravimo kaštus nepageidaujamų laiškų valdymui, “Astaro Mail Gateway” turi galutinio vartotojo portalą.

“Kaip žinia, pagrindinė problema su “antispam” technologijomis yra tai, kad ir geri elektroniniai laiškai patenka į karantiną, jo pakartotina peržiūra atima nemažai laiko iš sistemos administratoriaus. “Astaro Mail Gateway” galutinio vartotojo portalas skirtas tam, kad minimizuoti šias sąnaudas, o tai padaroma e.pašto gavėjams (įmonės darbuotojams) suteikiant prisijungimą prie jų asmeninio karantino su galimybę valdyti (išlaisvinti) gerus laiškus”, – sakė p. Čeponis. Sprendimas valdomas per grafinę sąsają, kuri sukurta siekiant užtikrinti paprastą administravimą, taip pat kelių pelės mygtukų spragtelėjimu automatiškai sugeneruojamos naudingos ataskaitos.

“Astaro Web Gateway” ir “Astaro Mail Gateway” sprendimai siūlomi įrangos pavidalu ir virtualiai sistemai skirtomis versijomis. Suteikiama galimybė nemokai išbandyti šių sprendimų saugumo funkcijas.

“Hermitage Solutions” įmonės pagrindinė veikla – pažangių IT saugumo sprendimų pridėtinės vertės distribucija, IT saugumo paslaugos ir IT saugos mokymai. Kompanija bendradarbiauja su “Astaro”, “Norman”, “PGP”, “Commtouch”, “MXI Security”, “”Ironkey””, “Code Green Networks”, “Fortress technologies” ir daugeliu kitų IT saugumo sprendimų gamintojų. Šiuo metu “Hermitage Solutions” įmonės veikia Vilniuje, Rygoje, Taline ir Lione.

Astaro korporacija gamina daugiausia saugumo funkcijų atliekančius ir nesudėtingai valdomus internetinio saugumo sprendimus. Tarpusavyje derindami rinkoje esančias geriausias saugumo funkcijas ir pasiteisinusį Linux stabilumą, Astaro daugelį apdovanojimų pelnę sprendimai, suteikia efektyviausią saugumą už mažiausius nuosavybės kaštus. Astaro sprendimams IT apsaugą patikėjo daugiau kaip 100.000 tinklų 60-yje pasaulio šalių. Pagrindiniai biurai randasi JAV (Burlingtonas (Burlington)) ir Vokietijoje (Karlsrūhė (Karlsruhe)).

Daugiau informacijos:

Paulius Čeponis

UAB “Hermitage Solutions”

Tel.: (8-5) 2306258;

Mob.: +370 61039274

Atgal į sąrašą
Į viršų