Asociacijos „INFOBALT“ gretas papildė 22 IRT bendrovės

2009 01 12 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt 

Nacionalinį informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektorių atstovaujanti asociacija „INFOBALT“ vienija 120 Lietuvos IRT sektoriaus įmones bei organizacijas. 2008 metais į asociacijos veiklą įsijungė dar 22 Lietuvos IRT bendrovės: „Agmis“ UAB, „Aiva sistema“ KŪB, „Associates“ UAB, „Baltijos informacinės sistemos“ UAB, „Baltsoft“ UAB, „BMS sprendimai“ UAB, „Coral Solutions“ UAB, „EVP International“ UAB, „Exigen Services Lietuva“ UAB, „Idamas“ UAB, „Interversija“ UAB, „Iterija“ UAB, „GetJar Baltic“ UAB, „Elgerta“ UAB, „Lonus Technologies“ UAB, „Mediaworks“ UAB, „Telekonta“ UAB , „TEV“ UAB, „Uniplicity“ UAB, „Verticus“ UAB, „VTEX“ UAB, „Wilibox“ UAB.

„IRT sektorius yra vienas dinamiškiausių, tad mums, kaip IRT įmonei, labai svarbu žengti koja kojon su pasaulinėmis technologijų tendencijomis. Esu įsitikinęs, jog ilgametė „INFOBALT“ patirtis ir žinios leis tai daryti lengviau ir užtikrinčiau. Smulkioms IRT įmonėms „INFOBALT“ yra geriausias informacijos teikėjas ir pagalbininkas įvairiuose ne tik vietiniuose, bet ir tarptautiniuose verslo procesuose“, – teigia UAB „Baltsoft“, kuriančios specializuotą programinę įrangą draudimo bendrovėms, direktorius Laimonas Stončius.

Jam pritarė ir bevielio ryšio sprendimus kuriančios UAB „Wilibox“ direktorius Jonas Sabaliauskas. „Plėtojant veiklą užsienyje, pirmiausia ES valstybėse, pradėjome dalyvauti tarptautinėse parodose. Lietuviai neturi pasaulinio IT sektoriaus gigantams prilygstančių bendrovių, tad mes sunkiau pastebimi. Reikia pripažinti, kad mūsiškis IRT sektorius yra „užspaustas“, tad kartu su visomis „INFOBALT“ asociacijai priklausančiomis šalies IRT bendrovėmis tampame daug rimtesne jėga pasaulinėje IT rinkoje“, – džiaugėsi J. Sabaliauskas.

Atgal į sąrašą
Į viršų