Arūnas Bartusevičius tapo “Columbus IT Partner” valdybos nariu

2009 07 15 Šaltinis: Columbus IT Partner

Informacijos šaltinis: Columbus IT Partner

Sonex grupės įkūrėjas, UAB “Atea” prezidentas Arūnas Bartusevičius nuo 2009 m. liepos mėn. tapo verslo valdymo sistemų diegimo ir vystymo bendrovės UAB “Columbus IT Partner” Valdybos nariu.

“Ponas A.Bartusevičius yra žmogus, kurio gyvenimiška ir verslo patirtis – didžiulė vertė UAB “Columbus IT Partner”. Tikimės, kad dirbdamas Valdyboje, A.Bartusevičius padės įmonei sėkmingai konkuruoti tiek komerciniame, tiek viešajame sektoriuose, suteikiant pridėtinę vertę esamiems ir būsimiems įmonės klientams”, teigė Claus E. Hansen, UAB “Columbus IT Partner” Valdybos pirmininkas.

“Tiek “Atea”, tiek “Columbus IT Partner” siekia būti savo srities lyderėmis, geriausiomis partnerėmis savo klientams, pritraukti gabiausius ir kompetentingus specialistus. Tikiu sėkmingu “Columbus IT Partner” augimu ir džiaugiuosi, galėdamas savo patirtį ir žinias perduoti novatoriškoms verslo įmonėms”, sakė Arūnas Bartusevičius.

UAB “Columbus IT Partner” Valdyboje, kurią sudaro trys nariai, taip pat dirba įmonės direktorius Marius Važgauskas.

2008 m. kovo mėn. UAB “Columbus IT Partner” įsigijo 100% tuomet “Sonex” grupei priklausiusios UAB “Sonex sistemos” akcijų. Šis sandoris suformavo stipriausią verslo valdymo sprendimus kuriančią komandą Baltijos šalyse, dirbančią su “Microsoft Dynamics” produktais.

Atgal į sąrašą
Į viršų