ARIS Express: “Procesų modeliavimas visiems” – jau galima atsisiųsti nemokamai

2009 09 15 Šaltinis: UAB „Presmė“

Informacijos šaltinis: UAB „Presmė“

Vilnius, 2009 m. rugsėjo 15 d.

Siekdama procesų modeliavimą padaryti prieinamą kiekvienam, kompanija IDS Scheer sukūrė programą ARIS Express, orientuotą į pradedančius verslo procesų valdymo (angl. Business Process Management- BPM) įrankių naudotojus.

Išleidę pirmąją ARIS Express versiją, IDS Scheer įvykdė pažadą, duotą dar šių metų pavasarį – padaryti verslo procesų valdymą prieinamą kiekvienam, ne tik šios srities ekspertams. Pagrindinis uždavinys – įtvirtinti verslo procesų valdymo praktiką kiekviename organizacijos lygmenyje. ARIS Express yra pritaikyta žengiantiems pirmuosius žingsnius procesų modeliavime bei nedažnam naudojimui, taip pat universitetams ir studentams. Ši nemokama modeliavimo programa pateikiama kaip alternatyva procesų atvaizdavimui  naudojamiems įrankiams MS Visio ir MS PowerPoint.

ARIS Express nemokamai atsisiųsti galima iš ARIS bendruomenės tinklalapio (http://www.ariscommunity.com/aris-express).

ARIS).ARIS Express yra nemokamas įrankis skirtas norintiems pradėti dirbti su ARIS ir idealiai tinkantis pradedantiesiems BPM įrankių naudotojamsbei visiems šios srities entuziastams. Paprasta ir intuityvi modeliavimo sąsaja leidžia greitai pasiekti rezultatus. Didelį programos pasisekimą patvirtino beta testavime dalyvavę maždaug 1,000 ARIS bendruomenės (www.ariscommunity.com) narių.

ARIS Express išleidimas taip pat svarbus ir profesionalių ARIS produktų- ARIS Business Architect ir ARIS Business Designer naudotojams, kadangi jame galima pamatyti naująją vartotojo sąsają bei naujas modeliavimo funkcijas. Profesionaliems ARIS produktams naujas funkcionalumas bus pateiktas 2009-ųjų pabaigoje kartu su programos atnaujinimu. ARIS Express vartotojai galės pereiti prie profesionalių ARIS Platform produktų, kai verslo procesų valdymui prireiks papildomo funkcionalumo, pavyzdžiui daugelio vartotojų prieigos, duomenų bazės, metodų konfigūracijos, simuliacijos ar analizės.

„Mes didžiuojamės, kad bendradarbiaujant su BPM specialistais iš viso pasaulio, paruošėme produktą, kuris idealiai tinka norintiems pradėti modeliuoti verslo procesus. Kviečiame visus išbandyti ARIS Express ir pasidalinti savo įspūdžiais ARIS bendruomenėje. IDS Scheer ARIS Express programa šiuo metu yra pats galingiausias nemokamas BPM įrankis“, – teigia Dr. Wolfram Jost, IDS Scheer valdybos narys atsakingas už produktų vystymą ir strategiją.

Apie IDS Scheer

IDS Scheer yra verslo procesų valdymo programinės įrangos, sprendimų ir paslaugų korporacijoms bei viešosioms organizacijoms rinkos lyderis. Pasitelkus ARIS Platform programinę įrangą, kompanijoms siūlomas integruotas ir išbaigtas įrankių paketas verslo procesų strategijai, dizainui, diegimui bei kontrolei, taip sudarant sąlygas kompanijoms tęstinai verslo procesus.ARIS vertės inžinerijos (ARIS Value Engineering ) metodika padeda IDS Scheer konsultantams sujungti kliento organizacijos strategiją, procesus, IT sprendimus bei procesų kontrolę. Maždaug 2840 darbuotojų 70 pasaulio šalių aptarnavo 7,500 kompanijos klientų. 2008 metais kompanijos apyvarta siekė 399,1 milijoną eurų. 1984 metais profesoriaus August-Wilhelm Scheer įkurta IDS Scheer yra listinguojama TecDAX Frankfurto vertybinių popierių biržoje.

Daugiau informacijos apie IDS Scheer rasite: http://www.ids-scheer.com

Apie UAB „Presmė“

Presmė teikia visas su programine įranga verslui susijusias paslaugas: programinės įrangos licencijų pardavimą, diegimą, aptarnavimą, konsultacijas, programavimą, kompiuterinės irangos parinkimą ir t.t. Presmė yra lyderiaujančių tarptautinių bendrovių IDS Scheer (www.ids-scheer.com), HansaWorld (www.hansaworld.com), arcplan (www.arcplan.com), 1C (www.1c.ru), ContentServ (www.contentserv.com) partneris Baltijos šalyse. Įmonė teikia konsultacijas ir sprendimus verslo procesų valdymui (BPM), buhalterinei apskaitai ir verslo valdymui (ERP), logistikai, sandėlio ir tiekimo grandinės valdymui (SCM); verslo analitikai (BI); pardavimo ir ryšių su klientais valdymui (CRM), internetinei parduotuvei ir turinio valdymui (CMS).

Presmė Baltijos šalyse yra atstovaujama įmonių UAB “Presmė”, SIA “Presme” ir OU “Presme” . Presmė biurai yra Vilniuje, Klaipėdoje, Rygoje ir Taline. Lietuvoje įmonė aptarnauja daugiau kaip šimtą klientų.  Daugiau informacijos: www.presme.lt

Kontaktinis asmuo:

Audrius Kiškūnas, UAB „Presmė“ direktorius

El paštas: audrius.kiskunas@presme.lt

Mob.(+370) 698 11266

Atgal į sąrašą
Į viršų