Apskaitos ir audito įmonė “Provisus” stiprina klientų duomenų saugumą

2009 12 10 Šaltinis: UAB "Provisus"

Informacijos šaltinis: UAB “Provisus”

Apskaitos, audito ir mokesčių paslaugų bendrovė “Provisus” perkėlė klientų duomenis iš savo biure buvusio serverio į išorinės informacinių technologijų įmonės valdomą duomenų centrą. Perkėlus duomenis, buvo sustiprintas klientų informacijos saugumas.

Į kompanijos “Baltnetos komunikacijos” duomenų centrą Vilniuje “Provisus” perkėlė daugiau kaip 400 klientų, kuriems teikia apskaitos tvarkymo paslaugas ar atlieka auditą, elektroninius dokumentus.

“Iškėlę visus duomenis iš savo biuro į profesionalaus duomenų centro valdytojo patalpas, sumažinome klientų informacijos fizinio sugadinimo ar praradimo riziką. Mūsų veikloje klientų duomenys yra pats svarbiausias darbo įrankis, todėl nuolat investuojame į efektyvų informacinių technologijų panaudojimą ir saugumo stiprinimą”, – sako “Provisus” finansų direktorius Aleksandras Jankevičius.

Į duomenų centrą buvo perkelta visa informacinė sistema: apskaitos ir kita programinė įranga, laikmenos, el. pašto sistema. Duomenis saugant trečiajai šaliai, “Provisus” aptarnaujamoms įmonėms paslaugos turėtų būti ir toliau teikiamos be sutrikimų.

Apie “Provisus”

UAB “Provisus” – inovatyvias apskaitos, audito ir mokesčių paslaugas teikianti įmonė, tarptautinio verslo konsultacijų firmų tinklo “HLB International” narė. Plataus veiklos spektro ir įvairaus dydžio organizacijoms padeda efektyviai valdyti finansinius procesus bei kurti pridėtinę vertę, pasitelkdama informacines technologijas, tarp jų “Microsoft Dynamics NAV” sprendimą. “Provisus” veikia nuo 1997 metų, bendrovėje dirba 20 specialistų – atestuoti auditoriai, aukštos kvalifikacijos apskaitos ir mokesčių konsultantai.

Atgal į sąrašą
Į viršų