“Apple” griauna mitus

2009 02 26 Šaltinis: Apple

Informacijos šaltinis: Apple  

Būtent juos šiandien Reval Hotel Lietuva konferencijų centre griovė Apple atstovai, IT profesionalai, verslininkai ir šio prekės ženklo gerbėjai. Nuo ryto čia vyko verslo atstovams skirta konferencija “Apple versle – mitai ir tikrovė”. Patirtimi dirbant įvairiomis Apple programomis noriai dalinosi ir konferencijos dalyviai.

“Tokias konferencijas darome ne pirmą kartą, jos yra ypač populiarios tarp naujų Apple vartotojų. Mūsų tiklsas yra maksimaliai informuoti Apple produktų pirkėjus apie naujienas ir praktiką naudojant Apple versle ir namuose. Be jokios abejonės griovėme ir mitus – šį kartą mums talkino partneriai iš “BlueBridge”, “HansaWorld”, “Atea”, “Kompetencijos Ugdymo Centras”. Praktinių konferencijų organizavimas yra mūsų darbo dalis, todėl jų tęstinumas yra užtikrintas”, – sakė Apple atstovas, PRO verslo plėtros vadovas Jonas Jonušas.

Konferencijos organizatoriai pasirūpino, kad į bet kokį konferencijoje kilusį klausimą būtų atsakyta ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Čia pat konferencijos salėje išsirikiavę stovėjo stacionarūs ar nešiojamieji kompiuteriai, jų priedai. Šiuos įrenginius tuoj pat galėjo išbandyti kiekvienas renginio dalyvis. Didžiausio populiarumo susilaukė naujausias Apple produktas – programinės įrangos paketas iWork, kuris, pasak specialistų yra nepaprastai patogus ir kol kas nepakeičiamas įrankis kuriant prezentacijas, dokumentus ir lenteles.

“Viena yra kalbėti teorinius dalykus, o visai kas kita yra praktiškai viską patikrinti. Nežiūrint į tai, kad tokiuose Apple produktų pardavimo vietose kaip Elekrtomark ar BMS nuolat budi pasirengę padėti ir atsakyti į visus kliento klausimus mūsų konsultantai, šiandien su partneriais aiškinome apie galimybes ir sprendimus verslo aplinkoje. Buvo šiek tiek keista, nes kai kuriuos mums elementarius dalykus renginio dalyviai priėmė kaip naujienas”, – pasakojo J.Jonušas.

Jau kuris laikas ant verslininkų stalų stovintys MAC‘ai nebestebina nieko, tačiau tai, kad jie yra suderinti su tokiomis programomis kaip Windows, MS Office, Cisco VPN, CheckPoint daug kam vis dar yra naujiena. Daug apie verslo valdymo ir finansų valdymo sprendimus, veikiančius MAC OS aplinkoje, šiandien buvo kalbama konferencijoje “Apple versle – mitai ir tikrovė”.

Panašaus pobūdžio edukacines programas nuolat vykdo ir Apple partneris – “Kompetencijos Ugdymo Centras”, kuris ir naujiems ir esamiems Apple vartotojams siūlo įvairaus profilio mokymus. Viena iš Apple produkcijos pardavėjų siekiamybių yra būti kuo arčiau vartotojo, padėti jam ne tik išsirinkti ir nusipirkti labiausiai tinkantį kompiuterį, bet ir nuolat būti šalia, jei kiltų kokių nors klausimų juo dirbant ar pramogaujant.

Atgal į sąrašą
Į viršų