Apdovanojimais įvertintus ERP socialinės atsakomybės darbus pratęs naujos iniciatyvos

2011 05 03 Šaltinis: UAB „ERP“

Informacijos šaltinis: UAB “ERP”

Baltijos šalių IT ir vadybos konsultacijų lyderė bendrovė ERP, praėjusiais metais įgyvendinusi iniciatyvą „Projektas 12“, Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose smulkių ir vidutinių verslo įmonių kategorijoje paskelbta Metų bendruomeniškiausia įmone ir 2010-ųjų metų Socialiai atsakinga įmone. Užbaigusi „Projektą 12“, ERP jau pradėjo naują didesnę iniciatyvą – iš savo darbuotojų, bendrovės draugų ir partnerių buria bendrų vertybių vienijamą profesionalų grupę, kuri ieškos ir įgyvendins nacionalinio masto iniciatyvas, skirtas socialinės gerovės didinimui Lietuvoje.

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai Lietuvoje surengti jau ketvirtą kartą. Juos organizuoja Jungtinių Tautų vystymo programa Lietuvoje, bendradarbiaudama su Socialinės apsaugos ministerija. Apdovanojimų globėjas yra LR Prezidentas Valdas Adamkus. ERP socialinės gerovės kūrimo darbai apdovanojimų komisijos palankiai įvertinti jau antrą kartą – 2009 m. bendrovė savo kategorijoje paskelbta Metu darboviete ir Metų aplinkosaugos įmone.

„Nors verslas dažnai negalėjimą pasitarnauti visuomenei už savo pagrindinio verslo ribų grindžia lėšų trūkumu, „Projektas 12“ parodė, kad socialiai atsakingam bendrovės darbui dideli biudžetai nėra būtini. Mūsų atveju kūrybiškumas pasirodė svarbesnis už solidų biudžetą, kadangi darbuotojai tiki bendrovės ir kolektyvo vertybėmis, todėl idėjas siūlė ir įgyvendino savo iniciatyva“, – sakė ERP generalinis direktorius Markas Zbarskis.

2010 m. kovą pradėjus ERP metų trukmės „Projektą 12“, kiekvienas mėnuo buvo skiriamas vienos iš bendrovės vertybių pristatymui ir ją atitinkančių iniciatyvų įgyvendinimui. Projekto eigoje ERP ir bendrovės darbuotojai organizavo Sugiharos sakurų giraitės atsodinimą, aitvarų šventę vilniečiams, sulankstomų dviračių lenktynes, rinko ir skyrė paramą Lietuvos ir Gruzijos vaikams, žygiui „2000 km istorijos“, įgyvendino kitas iniciatyvas. Vertinant užbaigtą projektą, per 90 proc. bendrovės darbuotojų jį įvertino palankiai, o pačią bendrovę – kaip socialiai aktyvią ir atsakingą.

„Projekto rezultatai rodo, kad svarbiausi tokios veiklos ištekliai yra žmonių įsitraukimas, motyvacija ir geranoriškumas. Praėjusių metų iniciatyvos atskleidė, kad jei idėja uždega, atsiras bendraminčių, atsiras lėšų ir laiko, o žmonės visada ras, kaip įgyvendinti gerą sumanymą. Ši patirtis paskatino šiemet projekto ratą plėsti, kviesti kitų sričių profesionalus ir kartu įgyvendinti nacionalinio masto iniciatyvų ir socialinės gėrovės didinimui nuveikti dar daugiau“, – sakė M. Zbarskis.

Atgal į sąrašą
Į viršų