Antano Guogos “TP Engineering” veiks dešimtyje šalių

2011 08 17 Šaltinis: TP Engineering

Informacijos šaltinis: TP Engineering

Antano Guogos valdoma IT bendrovė UAB NTSG ir 15 metų patirtį inžinerijos versle turinti UAB “Techniniai projektai” susijungė į “TP Engineering”, kuri Lietuvoje įdarbins bent 100 inžinerijos ir IT specialistų.

“TP Engineering” teiks gamybos įmonių procesų optimizavimo, gamybos patikimumo užtikrinimo ir kitokius inžinerijos bei IT sprendimus stambiems pramonės sektoriaus klientams.

Kompanijos valdybos branduolį sudarys Antanas Guoga ir UAB “Techniniai projektai” įkūrėjas Artūras Gudynas. “TP Engineering” vadovauja mechaninės inžinerijos bei turto valdymo palaikymo bei patikimumo užtikrinimo specialistas Paulius Daugalis. Gimęs ir užaugęs Australijoje, P.Daugalis su šeima grįžo į tėvynę vadovauti 10-yje šalių veiklą vykdančiai kompanijai. “Pauliaus sprendimas įsikurti Lietuvoje bei jo turima geriausia pasaulinė 17 metų patirtis leis maksimizuoti vietinės rinkos bei kitų šalių, kuriose dirbame, efektyvumą”, – sakė kompanijos valdybos narys Antanas Guoga, pats turintis 14 metų patirtį IT sektoriuje ir sėkmingai išvystęs verslus Australijoje, Vokietijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

“TP Engineering” vien tik Lietuvoje įdarbins ne mažiau kaip 100 inžinierių ir IT profesionalų, kurių šiuo metu ir ieško. Siekdama užtikrinti augančius pasaulinės sunkiosios pramonės poreikius inžineriniams sprendimams, lietuvių valdoma kompanija ketina investuoti į šalies inžinerijos ir IT specialistų kvalifikacijos kėlimą. “Sieksime, kad inžinerija vėl taptų viena iš paklausiausių profesijų Lietuvoje, kuri anksčiau garsėjo kaip daug kvalifikuotų šios srities specialistų turinti šalis. Pažangios inžinerijos technologijos ir įgūdžiai leis Lietuvai labiau remtis savo vidiniais resursais ir būti mažiau priklausomai nuo kitų šalių”, – sakė P.Daugalis, kurio planuose numatytas ir glaudus bendradarbiavimas su universitetais, ruošiančiais inžinerijos specialistus.

Be Lietuvos “TP Engineering” veiklą taip pat vykdys Prancūzijoje, Katare, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Vengrijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Slovakijoje ir Azerbaidžane.

Atgal į sąrašą
Į viršų