„Alna Business Solutions“ pirmauja Baltijos šalyse

2012 05 16 Šaltinis: UAB "Alna Business Solutions"; Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: UAB “Alna Business Solutions”; Elektronika.lt

Alna Business Solutions“ užima pirmąją vietą Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse pagal dešimties mėnesių verslo valdymo sistemų „Microsoft Dynamics“ pardavimus – skelbia naujausi „Microsoft“ duomenys.

Renginio „Microsoft Dynamics 2012 diena“ metu paskelbti dešimties mėnesių (2011-07-01 iki 2012-05-01) pardavimų rezultatai. Suskaičiavus „Microsoft Dynamics“ (AX, NAV, CRM) licencijų ir naujinimų pardavimus, „Alna Business Solutions“ tapo sėkmingiausiu „Microsoft Dynamics“ partneriu ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

„Alna Business Solutions“ jau 18 metų diegia verslo valdymo sistemas ir siūlo specializuotus „Microsoft Dynamics“ AX ir NAV pagrindu sukurtus sprendimus komerciniam sektoriui: nekilnojamojo turto valdymo, pastatų ir kelių statybos, gamybos įmonėms.

Įmonė yra Auksinė „Microsoft“ partnerė Verslo valdymo kompetencijoje ir partnerystės pagrindais vykdo naujausios „Microsoft Dynamics NAV 2013“ versijos lokalizaciją bei pateikimą Lietuvos rinkai.

„Alna Business Solutions“ yra „Alnos“ grupės įmonė, teikianti profesionalias IT paslaugas: kuria, integruoja ir prižiūri verslo valdymo, dokumentų ir personalo procesų valdymo informacines sistemas. Nuo 1994 m. verslo valdymo srityje veikianti įmonė yra subūrusi daugiau nei 100 sertifikuotų profesionalų komandą ir įgyvendinusi per 300 projektų visame pasaulyje.

Atgal į sąrašą
Į viršų