AgoRetail leido atsisakyti rankinio darbo

2013 02 13 Šaltinis: UAB „New Vision Baltija“

Informacijos šaltinis: UAB “New Vision Baltija”

Rankinis darbas, kasdien iš skirtingo profilio mažmenininkų pareikalaujantis daug brangaus laiko, šiuo metu yra vienas iš esminių veiksnių, skatinančių įmones atsinaujinti. UAB Amarivus, valdanti 27 avalynės parduotuves visoje Lietuvoje (parduotuvių tinklus Viva batai, Alicante, Scallini) nusprendė atsikratyti šiuo skauduliu ir 2012 metais kreipėsi į New Vision su pageidavimu automatizuoti visus įmanomus mažmeninės prekybos valdymo procesus.

UAB Amarivus pageidavimas buvo nesunkiai išpildytas. Minėtą problemą nesunkiai pašalino praeitais metais rinkai pristatytas ir per pastarąjį laiką ženkliai patobulintas mažmeninės prekybos valdymo sprendimas AgoRetail.

AgoRetail – tai visus mažmeninės prekybos valdymo etapus nuo POS terminalo iki pat centrinio biuro apimanti programa, užtikrinanti duomenų vientisumą vienoje platformoje. Su AgoRetail galima efektyviai vykdyti prekių tiekimo, kainodaros, pardavimų, akcijų ir nuolaidų funkcijas, pilnai kontroliuoti pardavimo procesą: kiekvienam darbuotojui leidžiama atlikti tik tuos veiksmus, kurie jam pavesti, be to, visi duomenys kaupiami ir saugomi kvitų lygyje, tad prekybininkas gali nesunkiai atsekti ir patikrinti atliktas operacijas.

Be to, kad ženkliai sumažėjo rankinio darbo apimtys, klientą džiugina ir tai, kad įvairaus pobūdžio ir detalumo ataskaitos gali būti automatiškai ir be didelių pastangų sugeneruojamos tiek grafiniu, tiek Excel lentelių pavidalu. Tokiu būdu įmonė ne tik sutaupo laiko ruošdama ataskaitas, išvengia žmogiškojo faktoriaus klaidų, bet ir gauna daugiau vertingos informacijos ir tuo pačiu gali greičiau reaguoti į bet kokius rinkos pokyčius.

Amarivus buvo vienas pirmųjų klientų, pasirinkusių AgoRetail savo parduotuvėms valdyti. Visai neseniai klientui buvo įdiegta naujausia, ženkliai patobulinta sprendimo versija su naujomis galimybėmis papildytu lojalumo funkcionalumu. Nuo šiol programa ne tik greičiau dirba, bet ir leidžia realiu laiku matyti lojalių klientų apsipirkimus ir apyvartas. Dar vienas akivaizdus programos patobulinimas – kardinaliai pasikeitęs POS sistemos langas, išsiskiriantis naudojimąsi palengvinančiu 3D mygtukų išdėstymu, patogesniu valdymu ir ryškesne vartotojo sąsajos spalvų gama.

Per 2012 metus AgoRetail buvo įdiegtas dvidešimčiai New Vision klientų, daugiau kaip 60-yje POS terminalų. Naujausi AgoRetail klientai – UAB Jomarko prekyba ir UAB Gerdos parduotuvė, užsiimantys prekyba ekologiškais produktais.

Atgal į sąrašą
Į viršų