“Affecto” grupė pasiekė puikių rezultatų 2012-iais metais

2013 02 28 Šaltinis: Verslo banga

Informacijos šaltinis: Verslo banga

2012-iais metais “Affecto” įmonių grupės pardavimai augo 5% ir sudarė 133,4 mln. EUR, veiklos pelnas augo 28% iki 10,5 mln. EUR. Tai aukščiausi “Affecto” grupės iki šiol pasiekti pardavimų ir pelno rodikliai.

“Puikūs 2012 m. finansiniai rezultatai parodo, kad mūsų teikiamų IT paslaugų ir sprendimų paklausa kyla net ir bendro ekonominio sulėtėjimo metu. Mes sutelkėme pagrindinį savo dėmesį į teisingą IT paslaugų segmentą – EIM (Enterprise Information Management), kuris buvo ir artimiausiu metu bus, labiausiai augantis segmentas bendrame IT paslaugų spektre. Džiaugiamės gaudami puikių rezultatų iš mūsų kryptingai investuotos energijos į kompetencijos ir siūlomų sprendimų bei paslaugų kokybės vystymą šiame IT paslaugų segmente”, sako “Affecto” grupės generalinis direktorius Pekka Eloholma.

2012 m. “Affecto” pardavimai Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija) augo 3% ir sudarė 16,7 mln. EUR, veiklos pelnas siekė 2 mln. EUR. Pastebima, kad verslo sąlygos Baltijos šalyse artimiausioje perspektyvoje atrodo labiau optimistiškos nei Šiaurės šalyse. ES struktūrinių fondų finansavimas ir toliau teigiamai įtakoja tiek viešojo, tiek ir privataus sektoriaus investicijas į IT projektus Baltijos šalyse.

2012-iais metais “Affecto” grupė sėkmingai vykdė ne tik finansinius planus, bet ir bendrą savo verslo strategiją, priimtą 2011 metais. Visose pagrindinėse strategijos vystymo srityse buvo taip pat pasiekta puikių rezultatų. Vienas iš tokių rezultatų pavyzdžių – 2012 m. birželio mėnesį “Great Place to Work” instituto įteiktas apdovanojimas “Affecto” grupei, užėmusiai devintąją vietą tarp geriausiųjų tarptautinių Europos darbdavių ir aplenkusiai tokias korporacijas kaip “Fedex”, “Pepsico”, “Mars”, “McDonald‘s”, “EMC”, “Cisco”, “Accenture” ir kitas.

“Bendri 2012-ųjų metų rezultatai, o ypač paskutiniajame metų ketvirtyje, buvo labai geri visoms “Affecto” grupės įmonėms ir 2013-uosius metus mes pradėjome iš puikios startinės pozicijos: mūsų pagrindinė veiklos sritis yra pilna naujų galimybių, mes esame puikios formos ir turime gerą poziciją rinkoje, kurioje pastebimas suaktyvėjimas”, apibendrina P. Eloholma.

Apie UAB “Affecto Lietuva”

UAB “Affecto Lietuva” – pirmaujanti IT paslaugų ir sprendimų teikėja Lietuvoje, sukaupusi didžiausią patirtį sudėtingų informacinių sistemų kūrimo, diegimo ir konsultavimo srityje. Bendrovė yra įgyvendinusi daugiau nei 500 stambių projektų Lietuvoje ir užsienyje, apimančių įvairias veiklos sritis viešojo administravimo, draudimo, bankininkystės, energetikos, telekomunikacijų ir kituose sektoriuose. “Affecto Lietuva” vienija 230 profesionalų komandą Lietuvoje.

UAB “Affecto Lietuva” priklauso tarptautinei įmonių grupei “Affecto” – informacijos valdymo sprendimų lyderei Šiaurės Europos ir Baltijos šalių regione. “Affecto” grupės įmonėse Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirba 1100 darbuotojų. Grupės akcijomis yra prekiaujama NASDAQ OMX Šiaurės šalių akcijų biržoje.

Atgal į sąrašą
Į viršų