“Addendum Solutions” pripažinta sidabrine “Microsoft” partnere

2011 04 21 Šaltinis: UAB "Addendum Solutions"

Informacijos šaltinis: UAB “Addendum Solutions”

Informacinių technologijų paslaugų bendrovė “Addendum Solutions” tapo sidabrine programinės įrangos kūrėjos “Microsoft” partnere (angl. Silver Partner). Įmonė įvertinta atsižvelgiant į kompanijoje sparčiai augantį sertifikuotų specialistų skaičių, taip pat už telekomunikacijų, logistikos ir viešojo sektoriaus srityse įgyvendintus IT projektus.

“Microsoft” partnerystės programoje dalyvaujančios informacinių technologijų įmonės, norėdamos tapti sidabrinėmis partnerėmis, turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Šis partnerystės lygis įmonėms suteikiamas, jei jose dirba kompanijos sertifikuoti specialistai (Certified Professionals, MCPs), arba jei šios naudoja bent vieną programinės įrangos produktą, kuris, atlikus patikrinimus, bendrovės “Microsoft” pripažįstamas tinkamu.

“Tai tik patvirtina, kad mūsų bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kuri bendradarbiaujant su “Microsoft”, gali įmonėms pasiūlyti sprendimų, įgyvendintų didžiausiose, pasaulyje gerai žinomose organizacijose. Džiaugiamės, kad sugebame pritraukti itin aukštos kvalifikacijos specialistų, ugdyti jų kompetenciją ir taip užtikrinti savo klientų poreikių įgyvendinimą,” – apie partnerių įvertinimą sako UAB “Addendum Solutions” direktorius Edvardas Jatautas.

Anot jo, įmonė aktyviai investuoja į darbuotojų kompetencijos ugdymą ir siekia, kad specialistai turėtų žinias patvirtinančius sertifikatus. Bendrovė su “Microsoft” korporacija bendradarbiauja nuo pat įkūrimo, tad tapimas sidabrine partnere yra tik vienas iš nuoseklių žingsnių, puoselėjant ilgalaikius santykius su pasauline savo srities lydere.

“Addendum Solutions” teikia informacinių technologijų paslaugas telekomunikacijų, finansų, logistikos bei viešojo sektoriaus įmonėms Lietuvoje ir užsienyje. Įmonė specializuojasi programinės įrangos kūrimo, sistemų integravimo (angl. Enterprise Application Integration), verslo procesų optimizavimo (angl. Business Process Management) srityse. Tarp įmonės klientų Lietuvoje – mobiliųjų telekomunikacijų bendrovė “Omnitel”, taip pat tarptautinių siuntų pervežimo paslaugų bendrovė “DPD Lietuva”.

Atgal į sąrašą
Į viršų