„ABBYY“ programinę įrangą Lietuvoje platins „NOD Baltic“

2008 10 15 Šaltinis: UAB NOD Baltic

Informacijos šaltinis: UAB “NOD Baltic”

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ pradeda platinti pasaulyje pripažintos įmonės „ABBYY“ programines priemones, skirtas skenuojamo teksto atpažinimui ir darbui su dokumentais.

Teksto atpažinimo programos naudojamos verčiant nuskenuotus dokumentus įprastu, kompiuteriu lengvai redaguojamu tekstu. Jų poreikis sparčiai auga vis didesniam įmonių skaičiui imantis skaitmeninio dokumentų saugojimo ir archyvavimo.

„Ilgametę patirtį teksto atpažinimo algoritmų ir priemonių kūrime sukaupusios bendrovės „ABBYY“ produktai garsėja patikimu darbu, optimaliai suderinta vartotojo sąsaja. Jie gerokai palengvina įmonės ar namų vartotojo kelią į skaitmeninį amžių, padeda krūvą spausdintos informacijos ant darbo stalo paversti vienu failu kompiuteryje“, – teigė „NOD Baltic“ pardavimų vadovas Darius Černeckis.

Populiariausias „ABBYY“ produktas – skenuojamo teksto atpažinimui ir išsaugojimui skirta programa „FineReader“. Naudodama pažangius algoritmus, ji atpažįsta nuskenuoto teksto simbolius ir išsaugo juos elektroniniu formatu. Išsaugotą tekstą vėliau galima redaguoti ir apdoroti įprastomis skaitmeninėmis priemonėmis.

Lietuvos rinkai „NOD Baltic“ pristato ir PDF tipo dokumentų redaktorių „ABBYY PDF Transformer 2.0 Pro“. Jis siūlo lengvai paversti PDF bylas „Microsoft Office“ paketo programų dokumentais, išsaugant pirminį jų formatavimą. Galimas ir atvirkštinis konvertavimas – „Office“ paketo failai lengvai paverčiami PDF bylomis. Taip pat pristatoma teksto atpažinimo priemonė „ScanTo Office“, lanksti programa „ABBY FotoReader“, kuri gali sudominti studentus ir kitus namų vartotojus – ji skirta skaitmeniniu fotoaparatu užfiksuoto teksto atpažinimui ir išsaugojimui kompiuteriniais formatais.

„ABBYY Lingvo x3“ elektroniniai anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, portugalų, kinų, turkų, lotynų ir portugalų kalbų žodynų paketai palengvina darbą su daugiakalbe informacija. „Lingvo“ paketuose siūloma iki 150 skirtingų sričių daugiakalbių žodynų, apimančių ne tik kasdienio bendravimo, bet ir teisės, apskaitos bei kitas sritis. Žodynus galima apmokyti, praplėsti jų duomenų bazes naujais žodžiais.

Didelius kiekius dokumentų skaitmenizuojančioms organizacijoms „ABBY“ siūlo tarnybinėse stotyse veikiančius teksto atpažinimo ir automatinio išsaugojimo bei katalogavimo įrankius „Recognition Server“ ir „FlexiCapture“.

Apie „NOD Baltic“

Pažangius programinės įrangos sprendimus šalyje pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ šiuo metu siūlo ne tik ESET antivirusinę programinę įrangą „NOD32“, bet ir papildomus apsaugos sprendimus, taip pat modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui.

„Nod Baltic“ turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių įmonėms bei vartotojams kūrėjos „ESET“, įkurtos 1992 metais, atstovavimo teises Lietuvoje, o PDF tipo bylų redagavimui ir peržiūrai skirto įrankio „Fox IT PDF“ – ir Latvijoje.

Daugiau informacijos:

Dovilė Aleksaitė, „VRP | Hill & Knowlton” projektų vadovė

Tel. +370 652 67618, + 370 5 249 99 49, el. paštas: dovile@vrp.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų