UAB „Baltic Amadeus“ diegs AB „ORLEN Lietuva“ dokumentų valdymo sistemą DOVAS SP

2009 09 23 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis: Elektronika.lt

Informacinių technologijų (IT) bendrovė UAB „Baltic Amadeus“ ir akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ pradeda įgyvendinti veiklos procesų ir dokumentų valdymo sistemos DOVAS SP diegimo projektą, kuris, kaip planuojama, bus įgyvendintas iki kitų metų kovo mėn. pabaigos. Diegiamos sistemos tikslas – modernizuoti ir iš esmės atnaujinti šiuo metu AB „ORLEN Lietuva“ naudojamą dokumentų valdymo sistemą „VIS“, pritaikyti ją galiojantiems Lietuvos Respublikos teisės norminiams aktams bei Europos Sąjungos dokumentų valdymo reikalavimams.

Vieni iš svarbiausių uždavinių, kuriuos AB „ORLEN Lietuva“ iškėlė diegiamai sistemai, yra dokumentų atitikimas ISO 9001 standarto reikalavimams, pritaikomumas LR teisės aktams, lankstumas, naudojimo paprastumas ir patogumas, darbo efektyvumo didinimas mažinant kaštus ir laiko sąnaudas bei procesų optimizavimas.

„Džiaugiamės, kad viena didžiausių Lietuvos įmonių AB „ORLEN Lietuva“ savo veiklos procesų ir dokumentų valdymo sistemos modernizavimui pasirinko DOVAS SP sistemą,“ – sakė UAB „Baltic Amadeus“ prezidentas V. Tonkich. Pasak jo, tai puikus „Baltic Amadeus“ personalo kvalifikacijos ir patirties įvertinimas.

Sistema DOVAS SP apims visą su veiklos procesais ir dokumentų valdymu susijusią veiksmų aibę: įmonės teisės aktų, vidaus ir siunčiamų dokumentų bei gaunamų dokumentų valdymą, vidinių užduočių paskyrimą ir kontrolę, sutarčių ir projektų administravimą, verslo kontaktų, pageidavimų ir nusiskundimų valdymą, kokybės vadybą ir pan.

„Tikimės, kad veiklos procesų ir dokumentų valdymo sistema DOVAS SP pagreitins ir palengvins rinkos lyderės AB „ORLEN Lietuva“ darbuotojų darbą bei leis įmonei efektyviai ir harmoningai organizuoti savo kasdieninę veiklą – teigė „Baltic Amadeus“ prezidentas Viktoras Tonkich.

Atgal į sąrašą
Į viršų