Pristatyta lietuviška debesų kompiuterijos pagrindu sukurta verslo valdymo sistema

2014 10 13
Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Bendrovė „Baltijos informacinės sistemos“ (BIS) pranešė pristačiusi „Jiterp“ – vieną pirmųjų lietuviškų verslo valdymo sistemų, veikiančių debesų kompiuterijos pagrindu.

Pasak jos kūrėjų, šiuolaikiniame versle labai svarbus patogus procesų valdymas ir kuo didesnis mobilumas, o debesų kompiuterijos pagrindu sukurta sistema turi visas šias savybes.

„Dabar verslo vykdymas be interneto iš esmės yra neįsivaizduojamas, todėl prie verslo valdymo sistemos „Jiterp“ galima prisijungti ir valdyti procesus iš bet kurios pasaulio vietos. Į savo kompiuterį nereikia diegti jokios programinės įrangos, viskas veikia internetu ir saugoma duomenų centruose“, – sako sistemą sukūrusios bendrovės „Baltijos informacinės sistemos“ (BIS) vyriausiasis projektų vadovas Edmundas Žemaitis.

Pasak bendrovės atstovų, pagrindinė BIS veikla – saugumo sistemų atominėms elektrinėms kūrimas, todėl nenuostabu, kad ir naujojo kūrinio saugumui bendrovė skyrė ypatingą dėmesį. Visi duomenys patikimai apsaugoti, kasdien sukuriamos atsarginės duomenų kopijos.

„Sistemoje įdiegtos aktualiausios verslui valdyti funkcijos – tiekėjų kainų palyginimo funkcija, pakuočių apskaita, prekybos duomenų analizės, priminimai. „Jiterp“ padės paruošti komercinius pasiūlymus, atlikti sandėlio operacijas naudojantis PDA nešiojamu kompiuteriu arba „Android“ išmaniuoju telefonu“, – aiškina E. Žemaitis.

Verslininkams siūlomas bazinis verslo valdymo sistemos paketas su galimybe užsakyti papildomų funkcijų, kurios yra nuolat tobulinamos, kuriami papildymai.

Pranešama, kad baziniame sistemos pakete siūloma ir jau naudojamos buhalterinės sistemos integracija, tad keisti buhalterinės apskaitos sistemos ar paslaugų tiekėjo nereikės. Be to „Jiterp“ paruošta perėjimui prie euro. Sistemoje galima sekti prekių judėjimo istoriją su tiksliais laikais ir veiksmus atlikusiais darbuotojais, sakoma bendrovės pranešime.

Plačiau skaitykite: Balsas.lt

Atgal į sąrašą
Į viršų