IBM informacijos valdymo sprendimai – ir vidutinio dydžio įmonėms

2009 09 23 Šaltinis: Elektronika.lt

Informacijos šaltinis:  Elektronika.lt

Informacinių technologijų korporacija IBM pristatė programinę įrangą „Cognos Express“, skirtą įmonėms, kuriose dirba nuo 100 iki 1000 darbuotojų. Kartu su specialiu paslaugų informacinėms sistemoms paketu, „Cognos Express“ užtikrins įmonėms „protingos“ organizacijos statusą – tarp darbuotojų bus pastebimai suintensyvintas dalinimasis žiniomis ir didės verslo procesų našumas.

IBM „Cognos Express“ programinė įranga yra lengvai diegiama pažangi verslo analizės ir planavimo priemonė. Ekspertų teigimu, smulkus ir vidutinis verslas, pasitelkęs žinių valdymo ir analizės sistemas, geba priimti sau naudingesnius sprendimus ir nuosekliai vertinti konkurencinę aplinką bei savo padėtį rinkoje.

Net 83 proc. informacinių technologijų specialistų žinių valdymą ir analizę laiko svarbiausiais verslo procesais savo organizacijoje. Tai paaiškėjo IBM neseniai atlikus 2500 IT specialistų iš 78 pasaulio šalių apklausą. 47 proc. apklaustųjų analitines technologijas įvardijo kaip priemonę mažinti kaštus.

„Skirtingai nuo stambių verslo organizacijų, vidutinio dydžio įmonės nėra pajėgios išlaikyti dideles verslo analitikų komandas, tačiau ekonominio sunkmečio sąlygomis norint išlikti rinkoje, mažiesiems tenka suktis ne ką paprasčiau“, – sako „IBM Lietuva“ vadovas Irmantas Kandratavičius. Jo teigimu, IBM „Cognos Express“ yra puikus pavyzdys, kaip darbuotojų gebėjimai ir įmonės informaciniai ištekliai gali būti maksimaliai išnaudojami verslo procesų efektyvinimui.

Pabrėžiama, kad naujoji IBM programinė įranga sėkmingai pritaikoma įvairiuose verslo sektoriuose: nedideliems mažmeninės prekybos tinklams ar bankams, pramonės ar draudimo paslaugų įmonėms.

Vidutinio dydžio įmonei pasitelkus IBM „Cognos Express“, jos darbuotojai gebės lengviau atlikti daugybę funkcijų: rengti planus, prognozes, ataskaitas, analizuoti savo klientų bazę, čia pat tikrinti verslo procesų našumą arba planuoti kainodarą.

Atgal į sąrašą
Į viršų