“CID Baltic” įsigijo IT saugumo sprendimų įmonę

2009 11 17 Šaltinis: UAB "CID Baltic"

Informacijos šaltinis: UAB “CID Baltic”

Pažangius verslo procesų valdymo sprendimus kurianti tarptautinės įmonių grupės CID narė UAB “CID Baltic” stiprina savo pozicijas rinkoje – prie įmonių grupės prijungė dar viena įmonė. Ja tapo UAB “Critical Security”, teikianti netradicinius IT saugumo sprendimus.

“Su “Critical Security” metus dirbome kaip partneriai. Tikime, kad šios įmonės patirtis duomenų saugumo srityje ir mūsų patirtis kuriant sprendimus finansinių paslaugų, žiniasklaidos, gamybos įmonėms įgalins sukurti dar saugesnius sprendimus mūsų klientams. Patys dirbame su finansinėmis įmonėmis, todėl mums itin aktualu užtikrinti savo sprendimų saugumą”, − teigia įmonės “CID Baltic” generalinis direktorius Aidas Kavaliauskas.

“Mūsų įmonė yra vienintelė Lietuvos kompanija, galinti savo klientams pasiūlyti unikalių specializuotų sprendimų paketą, nes yra ne tik gerai susipažinusi su šiuolaikinių įsilaužėlių veiklos metodais, bet ir pati laboratorinėje aplinkoje vykdo naujų pažeidžiamumų bei atakų kelių paiešką. Šiandien, kai informacija įgyja vis didesnę vertę, reikia ją itin gerai apsaugoti, nes pastebimas didesnis įsilaužėlių aktyvumas. Norint apsaugoti įmonei svarbią ir vertingą informaciją, neužtenka vien tik antivirusinės programos – reikia kitokio požiūrio iš šalies, kurį mes ir siūlome. Prisijungdama prie CID grupės mūsų įmonė gerokai sustiprino savo pozicijas ir galės praplėsti savo veiklos geografiją bei žinias”, − sako įmonės “Critical Security” plėtros ir pardavimų vadovas Povilas Poderskis.

Pagrindiniai “Critical Security” klientai – “DnB NORD” bankas, “DnB NORD” lizingas, “Sampo” bankas, UAB “Interlux”, “Parex” bankas, “Ūkio bankas”, “Medicinos bankas”, UAB “Konica MINOLTA Baltia” ir kt.

“CID Baltic” šiemet per devynis mėnesius pasiekė 3,5 mln. Lt apyvartą, 25 proc. didenę nei tuo pačiu metu pernai (2,8 mln. Lt).

“Planuojame, kad prisijungus šiai IT saugumo sprendimų įmonei, dar padidinsime apyvartą. Šiuo metu “Critical Security” dirba 5 specialistai. Kitąmet planuojame priimti dar 10 darbuotojų. Matome savo vietą rinkoje, nes nuolat sekame savo srities tendencijas. Užsienyje tokių paslaugų, kokias siūlysime kartu su “Critical Security”, yra didžiulis poreikis. Paimkime kaip pavyzdį Jungtines Amerikos valstijas – šiuo metu čia trūksta apie 18 tūkst. specialistų, gebančių dirbti netradiciniais metodais bei išmanančių IT saugumo klausimus ir įsilaužėlių taktikas”, − sako A. Kavaliauskas.

Apie tarptautinę CID grupę

Įmonių grupės CID vadovybė įsikūrusi Vokietijoje, taip pat grupė turi atstovybes Rumunijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Šiuo metu įmonių grupę sudaro 8 įmonės. Įmonių grupėje dirba 190 darbuotojų.

Apie UAB “CID Baltic”

UAB “CID Baltic” – tai įmonių grupės CID narė (nuo 2007 m.), turinti tarptautinę aštuonerių metų patirtį kuriant, vystant ir diegiant verslo procesų valdymo sprendimus finansinių paslaugų, prekybos, viešojo sektoriaus, visuomenės informavimo srityse. 2009 m. rugsėjo mėnesį buvo pakeistas įmonės pavadinimas. Iki to laiko “CID Baltic” buvo žinoma “Baltic Software Solutions” vardu.

Įmonės sukurti sprendimai – tai pažangūs verslo valdymo įrankiai, padedantys sukaupti ir valdyti svarbią verslo procesų informaciją. Sprendimus naudoja Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomos finansinių paslaugų, prekybos ir gamybos įmonės.

Projektai vykdomi Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Liuksemburge, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Lietuvoje. Planuojami projektai Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rusijoje. Kolektyvą sudaro beveik 90 universitetinį išsilavinimą IT (90 proc.) ir kitų sričių darbuotojai. Patirtis buvo sukaupta, kuriant programinę įrangą “Universal Leasing GmbH”, “AL Finans A/S” bei kitiems. Dalyvauta jungtiniuose šių klientų projektuose: “Hewlett-Packard”, BMW, “Audi”, “Tetra Pack”, “Ball Packaging Europe” bei “Siemens”.

“CID Baltic” yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, asociacijos “Infobalt”, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų ir Britų prekybos rūmų Lietuvoje narė. Nuo 2008 m. įmonė yra korporacijos “Microsoft” auksinė sertifikuota partnerė (Microsoft Gold Certified Partner).

Įmonės apyvarta 2008 m. – 5,3 mln. Lt, 2007 m. – 4,3 mln. Lt. 2009 m. planuojama pasiekti 7 mln. Lt apyvartą.

Apie UAB “Critical Security”

UAB “Critical Security” įkurta 2007 m. Įmonė teikia inovatyvias ir kokybiškas informacinio saugumo užtikrinimo paslaugas organizacijoms, kurioms rūpi jų verslo bei duomenų saugumas. Profesionalūs “Critical Security” sprendimai, atitinkantys individualius klientų poreikius, suteikia ilgalaikę vertę ir padeda šiuolaikiniam verslui saugiai bei sėkmingai augti. Įgytos žinios leidžia objektyviau vertinti bei prognozuoti rinkos tendencijas, užtikrinti paslaugų kokybę, darbuotojų kompetenciją ir suteikia pranašumą prieš kitas šioje srityje dirbančias įmones. Be praktinės patirties ir žinių įmonės specialistai papildomai turi “Certified Ethical Hacker” (CEH) sertifikaciją.

Pagrindiniai klientai – “DnB NORD” bankas, “DnB NORD” lizingas, “Sampo” bankas, “Interlux”, “Parex” bankas, “Ūkio bankas”, “Medicinos bankas”, “Konica MINOLTA Baltia” ir kt.

Įmonės pajamos 2008 m. – 104 tūkst. Lt, 2007 m. – 60 tūkst. Lt.

Kontaktiniai asmenys:

Aidas Kavaliauskas

“CID Baltic” generalinis direktorius

Mob. tel. +370 685 59481

El. paštas a.kavaliauskas@cid.biz

Povilas Poderskis

“Critical Security” plėtros ir pardavimų vadovas

Mob. tel. +370 618 10947

El. paštas povilas@critical.lt

Viktorija Masaitytė,

Komunikacijos projektų vadovė

Tel. +370 37 750060, Faks. +370 37 750059,

Mob. tel. +370 655 79 479,

E-mail: v.masaityte@cid.biz

www.cid.biz

Atgal į sąrašą
Į viršų