“Antea” tapo oficialia “BitDefender” antivirusinės programinės įrangos ir duomenų apsaugos sprendimų platintoja Baltijos šalyse

2009 04 06 Šaltinis: UAB "Antea"
Informacijos šaltinis: UAB “Antea”

Lietuva, Vilnius – balandžio mėn. 06, 2009 BitDefender®, žymus, pasaulinio lygio duomenų apsaugos sprendimų, patenkinančių šiandieninės kompiuterių aplinkos saugos reikalavimus, paslaugų teikėjas, šiandien paskelbė, jog pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB “Antea”. Tokiu būdui UAB “Antea” tapo oficialia “BitDefender” duomenų apsaugos ir antivirusinės programinės įrangos platintoja Baltijos šalyse.

Po sutarties pasirašymo, UAB “Antea”, kurios būstinė yra Lietuvoje, Vilniuje, platins plačią liniją “BitDefender” duomenų apsaugos produktų tiek namų, tiek ir verslo įmonių kompiuterių vartotojams visose trijose Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. “BitDefender” siūlo pilną saugumo sprendimų produktų liniją Windows, Linux ar FreeBSD operacinėms sistemoms.

“Plėsdami partnerių tinklą visame pasaulyje, mes sugebame išplėsti mūsų pasiekiamumą visur, tame tarpe ir trijose Baltijos šalyse. Taip suteikiame galimybę kiekvienam vartotojui įsigyti patikimus ir pasaulyje pripažintus duomenų apsaugos sprendimus. Mes esame labai patenkinti šia partneryste su UAB “Antea” ir nekantriai laukiame puikaus mūsų bendradarbiavimo augimo”, – sakė Lucian Cristea, globalus “BitDefender” komercijos direktorius.

“BitDefender” turi stiprų pardavimų modelį per regioninius partnerius, kadangi paslaugų ir aptarnavimo kokybė, santykių su klientais ir tiesioginiu kontaktų rinkos viduje, dėka kanalo partnerių, yra idealus sprendimas saugumo produktams. Be to, puikus komercinis palaikymas ir milžiniška patirtis duomenų apsaugos rinkoje, “BitDefender” siūlo savo regioniniams partneriams mokymų programas ir taip siekia plėsti ne tik savo, bet ir partnerių žinias tam, jog partneriai turėtų pakankamai žinių, įgūdžių operatyviai ir kokybiškai spręsti saugumo problemas kompiuterių darbo aplinkoje. “BitDefender” kanalo partneriai taip pat gauna labai daug naudos ir patirties iš rinkodaros, pardavimų bei techninės pagalbos sprendžiamų problemų.

“Antivirusinės programinės įrangos bei duomenų apsaugos sprendimų rinka siūlo didžiulę galimybę kanalo vystymuisi”, – sako Martynas Butkevičius, UAB “Antea” produkto vadovas Baltijos šalyse. “BitDefender” siūlomas patikimas ir patogus antivirusinės programinės įrangos produktų paketas suteikia mūsų klientams kokybiškus ir pilnus būtiniausių funkcijų produktus, pagrįstus “BitDefender” heuristikos technologija, ir stiprina mūsų duomenų apsaugos sprendimų portfelį”.

Apie BitDefender

BitDefender – tai žymus, pasaulinio lygio apsaugos sprendimų, patenkinančių šiandieninės kompiuterių aplinkos saugos reikalavimus, paslaugų teikėjas. Ši kompanija siūlo vieną greičiausių ir veiksmingiausių šios srities apsaugos programų linijų, nustatydama naujus grėsmių prevencijos standartus, savalaikį grėsmių suradimą ir jų sukeltų nuostolių sumažinimą. BitDefender kiekviena diena pristato produktus ir teikia paslaugas milijonams namų ir verslo įmonių vartotojų daugiau nei 180 šalių. BitDefender partnerių ir platintojų tinklas visame pasaulyje jau išsiplėtė daugiau nei 100 šalių. BitDefender sukurta ir nuolat atnaujinama interaktyvi erdvė internete http://www.malwarecity.com padeda kiekvienam vartotojui operatyviai kovoti su kenkėjiškomis programomis ir grėsmėmis.

Atgal į sąrašą
Į viršų