2012 m. kovo 29 d. Vilniuje ketvirtoji IT Simfonija

2012 03 27 Šaltinis: vtv.lt

Informacijos šaltinis: Vtv.lt

Kovo 29 d. Vilniuje vyks jau tradicija tapęs informacinių technologijų renginys „IT Simfonija“. Ketvirtus metus iš eilės organizuojamas seminaras, skirtas įmonių IT padalinių vadovams ir specialistams bei visiems, besidomintiems informacinių technologijų naujienomis Lietuvoje.

Seminaro metu bus pristatytos ne tik naujausios IT tendencijos ir aktualijos, bet ir sprendimai padedantys užtikrinti darnų IT sistemų veikimą organizacijų viduje, „System Center 2012“ duomenų centrai ir privatūs „debesys“, pademonstruoti naujausi sprendimai, padedantys užtikrinti IT veiklos tęstinumą, o taip pat apžvelgtos „Microsoft“ produktų naujienos. Renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę net ik išvysti ateities operacinės sistemos „Microsoft Windows 8“ demonstraciją, bet ir išbandyti naująją sistemą.

Renginį organizuojančios tarptautinės informacinių technologijų kompanijos „DPA Lietuva“ vadovas Laurynas Truncė pabrėžia, kad verslui ypač aktualus turėtų būti kompanijos pranešimas apie IT veiklos tęstinumą. „IT veiklos tęstinumo ir planavimo tikslas – įvertinti įmonių pasirengimą tęsti veiklą duomenų praradimo, kritinių sistemų gedimo bei kitais informacinių technologijų veiklą nutraukiančių nelaimių atvejais. IT veiklos tęstinumo planavimas yra būtinas daugeliui įmonių, o ypač toms, kurios negali sau leisti prarasti sukauptos svarbios ir slaptos informacijos bei toms, kurių informacinių sistemų gedimai ir trikdžiai prilygsta plėtojamo verslo sustabdymui. Pateiksiu pavyzdį: jeigu pieno produktų verslo įmonėje sugenda IT sistemos, gali sustoti žaliavos priėmimas, logistika ir kitos svarbios funkcijos, užtikrinančios bendrovės darbą. Jei bendrovė nebus tam pasiruošusi ir neturės aiškaus plano, kaip toje situacijoje elgtis, atsiras ilga prastova ir dėl to kompanija patirs daug nuostolių“, – pastebi „DPA Lietuva“ vadovas. Pasak jo, IT veiklos tęstinumo planavimas gali parodyti pagrindines veiklos tęstinumo užtikrinimo spragas ir silpniausias vietas bei nurodyti kelius, kaip įmonė po kritinių informacinių sistemų gedimų be didesnių nuostolių gali tęsti veiklą.

Šiemet organizuojamoje „IT Simfonijoje“, drauge su kompanija „DPA Lietuva“, pranešimus skaitys pasaulinių IT korporacijų „EMC“ ir „Microsoft“ atstovai.

Atgal į sąrašą
Į viršų