2012 m. gegužės 29 d. Vilniuje vyks kasmetinė konferencija „Elektroninių dokumentų valdymo teorija ir praktika paprastai“

2012 05 18 Šaltinis: UAB "DocLogix"

Informacijos šaltinis: UAB „DocLogix“

Gegužės 29 d. Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“ UAB „DocLogix“ organizuoja kasmetinę konferenciją „Elektroninių dokumentų valdymo teorija ir praktika paprastai“ skirtą viešojo sektoriaus organizacijų ir įmonių atstovams. Konferencija skirta aptarti elektroninių dokumentų vartojimo aktualijas bei problemas viešajame sektoriuje.

Konferencijos metu bus pateikta informacija kaip vyksta bendras Lietuvos viešojo sektoriaus elektronizavimo procesas bei kokie įstatyminiai pokyčiai įvyko elektroninių dokumentų valdymo srityje. Taip pat konferencijos metu bus pateikta kita naudinga informacija apie elektroninių dokumentų valdymo aktualijas Lietuvoje.

Vis daugiau valstybinių organizacijų įsidiegia elektroninį dokumentų valdymą, tačiau ne visada dokumentų elektronizavimo procesas vyksta taip sklandžiai kaip galėtų. Dėl to šiais metais taip pat dalinsimės patirtimi ir žiniomis kaip optimizuoti šį procesą.

Įmonė „DocLogix“ yra viena pirmaujančių elektroninių dokumentų valdymo sistemų kūrėjų Baltijos šalyse. „Esame ne tik sistemos gamintojas, taip pat skleidžiame bepopierinio biuro idėją bei skatiname įmones ir organizacijas savo veikloje naudoti kuo mažiau popieriaus.“ – teigia UAB „DocLogix“ direktorius Jaroslav Gil. „Vykdome įvairią šviečiamąją veiklą apie elektroninių dokumentų vartojimą, kasmetinės konferencijos organizavimas yra viena iš svarbiausių šioje veikloje, nes manome, kad tik dalindamiesi patirtimi bei naujienomis galime pasiekti geriausių rezultatų pereidami prie masinio elektroninių dokumentų naudojimo.“ – teigia įmonės „DocLogix“ direktorius.

Apie UAB „DocLogix“

Savo kuriamą dokumentų ir procesų valdymo sistemą bendrovė „DocLogix“ per savo partnerių tinklą diegia Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, šiuo metu vykdoma plėtra Turkmėnistane, Azerbaidžane ir kitose šalyse. „DocLogix“ klientai yra didieji bankai, valstybinės įstaigos, komunalinių paslaugų įmonės ir kitos organizacijos, o šiuo metu „DocLogix“ sistema naudojasi daugiau nei 22000 vartotojų.

Daugiau informacijos:

Ieva Kukevičienė, UAB “DocLogix”

Marketingo vadovė

Mob. tel. +370 608 14442

El.p.: ikukeviciene@doclogix.lt

Int. pusl.: http://www.doclogix.lt/

Atgal į sąrašą
Į viršų