2011 m. spalio 18 d. Vilniuje rengiama IT saugumo konferencija

2011 10 13 Šaltinis: Balsas.lt

Informacijos šaltinis: Balsas.lt

Šių metų spalio 18 dieną vyks vienuoliktoji informacinių technologijų saugos konferencija „Security Day“.

Šis kasmet organizuojamas bendrovės „Santa Monica Networks” renginys yra vienintelis Baltijos šalyse, skirtas informacinių technologijų saugumui, skelbiama rengėjų pranešime.

Renginio organizatoriai savo esamiems ir potencialiems kviestiniams klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rengia konferenciją „Security Day“, kurios metu pristatomos gamintojų naujienos bei strateginės vizijos. Konferencijos metu lygiagrečiai vyksta strateginė ir techninė sesijos, kurių dalyviai gauna naujausią informaciją apie informacinių technologijų saugos organizacinius aspektus ir sprendimus. Kasmet konferencijos populiarumas auga: pernai buvo sulaukta daugiau nei 150 dalyvių, šiemet tikimasi dar gausesnio svečių skaičiaus.

Pranešama, kad šiemet vyksiančioje konferencijoje Vilniuje temą „Saugumo rizikų valdymas: realybė ar kova su vėjo malūnais?” rutulios AB „SEB Bankas” Prevencijos departamento direktorius Andrius Šapola. Mintimis ir pastebėjimais pranešime apie „Energetinio saugumo NATO akiratyje: kodėl NATO?” dalinsis Energetinio saugumo centro prie Užsienio reikalų ministerijos direktorius Audrius Brūzga.  Patirtimi IT saugumo klausimais dalinsis ir pasimokyti iš svetimų klaidų kviečia Estijos bendrovės „Clarified Security” įkūrėjas ir vadovas Mehis Hakkaja.

Su kitomis IT saugumo naujienomis ir tendencijomis taip pat supažindins bendrovių „Cisco Systems“, „Check Point Software Technologies“, „Juniper Networks“, „Hewlett-Packard“,  „Palo Alto Networks“, „F5 Networks“ ir „Santa Monica Networks“ atstovai.

Atgal į sąrašą
Į viršų