1,327 mln. Lt vertės Lietuvos policijos departamento registras patikėtas “Exigen Services Lietuva”

2008 11 18 Šaltinis: Exigen Services
Informacijos šaltinis: UAB “Exigen Services Lietuva”
 
“Exigen Services Lietuva”, didžiausios IT paslaugų bendrovės Baltijos šalyse padalinys Lietuvoje, pasirašė 3 metų trukmės 1,327 mln. litų programinės įrangos kūrimo sutartį su Policijos departamentu. “Exigen Services Lietuva” specialistams patikėtas Policijos registruojamų administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registro kūrimas.

Projekto tikslas – sukurti šiuolaikinėmis technologijomis paremtą programinę įrangą – įrankį padėsiantį policijai ir kitoms institucijoms efektyviau įgyvendinti uždavinius, susijusius su administracinių teisės pažeidimų prevencija ir tyrimu, eismo saugumu. “Exigen Services Lietuva” užduotis – sukurti administracinių teisės pažeidimų ir eismo įvykių registro programinę įrangą, vykdyti jos priežiūrą garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu.

“Naujasis registras leis sumažinti pažeidimo surašymo laiką, užtikrinti kaupiamų duomenų kokybę, integraciją su kitomis institucijomis, tvarkančiomis pažeidimų duomenis, suteiks galimybę kitoms institucijoms tvarkyti pažeidimų duomenis. Policijos pareigūnai galės pažeidimo vietoje suformuoti elektroninę pažeidimo formą, supažindinti su ja pažeidėją ir atspausdinti reikiamus duomenis apie padarytus pažeidimus. Kiekvienam policijos darbuotojui visa reikiama informacija turi būti saugiai ir greitai prieinama visur ir visada, todėl policija ir ateityje sieks automatizuoti savo veiklos procesus”, – teigė generalinio komisaro pavaduotojas Kestutis Lančinskas.

“Registro kūrimas – didelis žingsnis bendros duomenų integracijos sistemos kūrime ir vystyme. Jau dirbome su Šengeno erdvės policijos registrais, todėl džiaugiamės galimybe parengti efektyvų sprendimą ir taip prisidėti prie kokybiškesnių policijos paslaugų teikimo sukūrimo”, – naujo projekto pradžią komentavo “Exigen Services Lietuva” vadovas Tomas Vaičiūnas. “Globalios patirties ir mūsų specialistų kompetencijos dėka galime būti pažangių pokyčių dalimi.”

Projekto darbai jau prasidėjo. Registras bus įdiegtas 2009 m. viduryje.

Apie “Exigen® Services”

Exigen® Services yra pirmaujanti naujos kartos užsakomųjų informacinių sistemų kūrimo paslaugų (Outsourcing 2.0) teikėja ir viena iš geriausių 100 IT paslaugas teikiančių įmonių Jungtinėse Valstijose, remiantis “Inc Magazine’s 2008 Inc5000” duomenimis. Exigen Services derina tarptautinius standartus atitinkančius įgūdžius, pripažintą kompetenciją taikant pažangias programavimo metodikas ir patirtį IT srityje tam, kad sumažintų riziką, kaštus ir sukurtų sprendimus. Kartu Exigen Services siūlo tokias komercines sąlygas, kurios optimizuoja finansų paskirstymą, todėl informacinių sistemų kūrimo paslaugos tampa naudingesnės tarptautinėms įmonėms ir teikiamos paprasčiau. 2000 m. Exigen Services viena pirmųjų pradėjo naudoti Agile metodus greitesniam ir tikslesniam sistemų kūrimui finansinių paslaugų (bankininkystės, draudimo ir brokerių) rinkose, sveikatos apsaugos, telekomunikacijų, valstybiniame ir žiniasklaidos sektoriuose. Klientai yra tiek “Fortune 500” organizacijos, tiek vidutinio dydžio įmonės, tarp jų – “Sun Microsystems”, “CSC”, “Universal Music Group”, “Standard & Poor’s”, “T-Mobile”, “AXA”, “Westpac Bank”, “SEB” bankas ir daugelis kitų. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.exigenservices.lt.

Atgal į sąrašą
Į viršų