Vision

Aprašymas

Tai aukštos kokybės sandėlių valdymo sistema didelėms ir vidutinėms įmonėms.

Visapusiškas tiekimo grandinės aptarnavimas

VISION – tai universalus tiekimo grandinės valdymo sprendimas didmeniniams paskirstymo centrams, taip pat ir sandėliams bei tarpinėms logistikos įmonėms. Būdama lengvai suderinama su kitais Equinox produktais, sistema puikiai tinka krovinių pervežėjams ir konsolidatoriams. VISION architektūra leidžia įrangą pateikti kaip atskirą universalų produktą, arba priderinti kiekvienam klientui pagal jo specifinius poreikius.

VISION integruoja brūkšninių kodų ir belaidį duomenų įvedimą, saugojimą, perdavimą ir valdymą naudodama lanksčią ir greitą kliento-serverio architektūrą. Leisdama ir suderindama operacijas iškart keliuose sandėliuose, darbo zonose, taip pat daugeliu apdirbimo būdų, VISION suteiks neribotą lankstumą ir paslankumą.

Galingas sandėlių valdymo įrankis

VISION operacijos gali būti paremtos brūkšniniais kodais ir bevielio ryšio technologijomis, tokiu būdu užtikrinant maksimalų tikslumą ir išvengiant rankinio duomenų įvedimo klaidų, arba įvedinėjant duomenis rankomis, t.y., naudojant ankstesnę įmonės “popierinę” sistemą, taip užtikrinant švelnesnį perėjimą prie geresnės kokybės be drastiškų priemonių. Kiekvienas prekės judėjimas sandėlyje gali būti lengvai patikrinamas realiu laiku, naudojant radijo bangomis valdomus brūkšninių kodų skanerius.

Transporto valdymo sistemos (Traffic Management System) paketas yra integruotas į VISION. Jis leidžia geriau valdyti išvykstančio ir atvykstančio transporto srautus.

VISION įdiegtos nukreipiančiosios prekių sandėliavimo posistemės. Sistema apskaičiuoja optimaliausią maršrutą su minimaliu kelionės laiku ir nukreipia operatorių į reikiamą sekciją. Naudodama užklausų prioritetus ir lygiagretumą, VISION žymiai padidina produktyvumą.

Kartu su automatizuota rūšiavimo sistema, VISION yra pats galingiausias sprendimas prekių paskirstymo sferoje. Pakabų, prekių ar dėžių sorteriai, taip pat konvejeriai ar net rankinio rūšiavimo sistema – visa tai gali būti lengvai integruota į bendrą sandėlio valdymo sistemą. Pateikdama įvairius rūšiavimo tipus bei pamainų darbo valdymą, VISION jums suteiks greitį, lankstumą bei tikslumą bet kokiems Jūsų prekių paskirstymo poreikiams.

Krovinių atvykimo ir išvykimo kontrolė svarbi kiekvienam sandėliui ar paskirstymo centrui. VISION tai atlieka su elegancija ir be priekaištų, tad galėsite pilnai kontroliuoti prekių srautus. Tiekėjų kontrolės modulis padės efektyviai priimti prekes neprarandant tikslumo.

VISION lengvai pritaikoma prie faktiškai bet kokios esamos valdymo sistemos ar finansinių paketų. Įdiegdami VISION Jūs gaunate vieną iš pačių tobuliausių šiandienos sprendimų tiekimo grandinės valdymo srityje.

Privalumai

  • Didelis prekių tikslumas
  • Paskirstymo tikslumas
  • Padidėjęs produktyvumas
  • Sandėlio apskaitomumas
  • Suderinamumas su EDI
  • Sumažinti kaštai
  • Mechanizavimas ir automatizavimas

Šis sprendimas skirtas kompanijai, kuri yra

Vidutinė, Didelė

Atstovas

UAB "Equinox Europe"
Žeimenos g. 9, LT-50116, Kaunas
Tel.: +370 37 386812
El. paštas: info@equinoxlt.com
http://www.equinoxlt.com
Į viršų